Sakarya Orman Bölgede Mesai Bayramlaşmayla Başladı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde gelenek haline gelen ilk mesai günün de Bölge Müdürlüğü bahçesinde tüm personelin katılımıyla bayramlaşma yapıldı. Bayramlaşma törenine Sakarya Orman Bölge Müdür Yardımcıları Halis Belen, Halil Karademir ve Adil Şencan ile tüm Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları katıldı. Bölge Müdürü adına Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen konuşmasında. Kurban Bayramının Ülkemiz ve tüm İslam […]

 Sakarya Orman Bölgede Mesai Bayramlaşmayla Başladı

04.08.2020 - 15:20

Güncelleme : 04.08.2020 - 15:20

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde gelenek haline gelen ilk mesai günün de Bölge Müdürlüğü bahçesinde tüm personelin katılımıyla bayramlaşma yapıldı. Bayramlaşma törenine Sakarya Orman Bölge Müdür Yardımcıları Halis Belen, Halil Karademir ve Adil Şencan ile tüm Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları katıldı.

Bölge Müdürü adına Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen konuşmasında. Kurban Bayramının Ülkemiz ve tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini, ailece ve milletçe daha huzurlu nice bayramlara erişmemizi diliyorum. Bölge Müdürümüz Ziya Polat Bey’in de  selamlarını iletiyorum. Siz değerli çalışanlarımızı katılımından dolayı teşekkür eder, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.’’ dedi.

Konuşmasının ardından ikramlarla bayramlaşma töreni sona erdi.


YORUMLAR
Bir Yorum Yapın