SAKARYA TANITIM VE GELİŞTİRME KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Sakarya Vali Yardımcısı sayın Selda DURAL’ın başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, kurul üyelerinin ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) temsilcilerinin katılımı ile “Sakarya Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi. Sakarya Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantıya, Sakarya Vali Yardımcısı sayın Selda DURAL, Bakanlığımızı temsilen TGA yetkilileri ve kurul üyelerinin temsilcileri katıldı. Toplantı, Vali Yardımcısı […]

 SAKARYA TANITIM VE GELİŞTİRME KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

14.12.2022 - 22:39

Güncelleme : 14.12.2022 - 22:39

Sakarya Vali Yardımcısı sayın Selda DURAL’ın başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, kurul üyelerinin ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) temsilcilerinin katılımı ile “Sakarya Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı” gerçekleştirildi.

Sakarya Valiliği’nde gerçekleştirilen toplantıya, Sakarya Vali Yardımcısı sayın Selda DURAL, Bakanlığımızı temsilen TGA yetkilileri ve kurul üyelerinin temsilcileri katıldı.

Toplantı, Vali Yardımcısı ile İl Kültür ve Turizm Müdürünün açılış konuşmalarıyla başladı.

Kurul üyelerince 2022 yılında yapılan toplantılarda alınan kararların değerlendirilmesi yapılarak, 2023 yılı çalışma ve aksiyon planı oluşturuldu.

Ayrıca, sağlık turizminin geliştirilmesi, coğrafi işaretli ürünler, hasat turizminin geliştirilmesi, planlanan bisiklet yollarının tamamlanması, kültür, gastronomi, spor ve sağlık gibi alanlarda kısa film çekimi gibi konular kurul gündemine alındı.

Sunumlar ve değerlendirmelerin ardından istişareler ile toplantı tamamlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın