Sakarya Trabzonlular Derneği; motivasyon Tur’unu tamamladı

Şehrimizin en etkin derneklerden birisi olan Sakarya Trabzonlular Derneği Karadeniz ağırlıklı Tur’a çıkarak çeşitli temaslar da bulundu. Şal Pazarı, Sis Dağı, Erikbeli, Kadırga, Sürmene, Çaykara, Sultanmurat, Limonsuyu gibi yaylaları gezerek moral ve motivasyon yönelik gezi turu gerçekleştiren Sakarya Trabzonlular Derneği, bazı şehirlere de temas sağladı. Sakarya Trabzonlular Dernek Başkanı Prof. DR. Fehmi Çelebi, yöneticiler Ergün […]

 Sakarya Trabzonlular Derneği; motivasyon Tur’unu tamamladı

16.07.2020 - 18:14

Güncelleme : 16.07.2020 - 18:14

Şehrimizin en etkin derneklerden birisi olan Sakarya Trabzonlular Derneği Karadeniz ağırlıklı Tur’a çıkarak çeşitli temaslar da bulundu.

Şal Pazarı, Sis Dağı, Erikbeli, Kadırga, Sürmene, Çaykara, Sultanmurat, Limonsuyu gibi yaylaları gezerek moral ve motivasyon yönelik gezi turu gerçekleştiren Sakarya Trabzonlular Derneği, bazı şehirlere de temas sağladı. Sakarya Trabzonlular Dernek Başkanı Prof. DR. Fehmi Çelebi, yöneticiler Ergün Özkan, Şener Türkmen ve İmdat Taşkın’dan oluşan heyet memleketleri Trabzon’a bir takım önemli temaslar sağladı. Trabzon dışında, Samsun, Ordu, Giresun, Erzurum, Erzincan, Bayburt ve Amasya’da tarihi yerler gezildi, kültürel etkinliklerin dışında benzer dernek ve odalar, belediye başkanları ziyaretlerini de gerçekleştirerek, dernek faaliyetleri ve tanıtımını da yaptılar. Sakarya Trabzonlular Derneği temaslarında sosyal mesafeye de riayet ederek, Sakarya’mızı temsil ederek, çeşitli ekonomik ilişkiler içine de girdiler. Öte yandan derneğin faaliyetleri kapsamında çalışmalarında devam edeceğini öğrenildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın