Sakaryalı Bilal Hizmet, Paul dwyer ile düet yaptı

Endipol ve müzik ve yol isimli programı ile adını Türkiye’de duyuran Paul dwyer ile Sakaryalı vokalist Bilal Hizmet birlikte düet yaptı. Geçmişte Rafet El Roman ile de çalışan Bilal Hizmet’in ‘’sende seveceksin’’ isimli bestesini seslendiren sanatçı Paul dwyer ile Bilal Hizmet’i tebrik ediyoruz. Başarılı sanatçı Bilal Hizmet yaptığı açıklamada; ‘’ Benim için çok keyifli bir […]

 Sakaryalı Bilal Hizmet, Paul dwyer ile düet yaptı

01.11.2021 - 13:47

Güncelleme : 01.11.2021 - 13:47

Endipol ve müzik ve yol isimli programı ile adını Türkiye’de duyuran Paul dwyer ile Sakaryalı vokalist Bilal Hizmet birlikte düet yaptı. Geçmişte Rafet El Roman ile de çalışan Bilal Hizmet’in ‘’sende seveceksin’’ isimli bestesini seslendiren sanatçı Paul dwyer ile Bilal Hizmet’i tebrik ediyoruz.

Başarılı sanatçı Bilal Hizmet yaptığı açıklamada; ‘’ Benim için çok keyifli bir düet oldu, Paul benim eniştem onunla çalışmak ayrıca keyifli şarkımızı özellikle arayan tebrik eden Rafet el roman cem yıldız ve Akif yener e, teşekkür ediyorum, ayrıca yayın tarihinin de çok anlamlı bir gün olan 29 Ekim cumhuriyetimizin 98. Yılını tüm kalbimle kutluyorum, bu şarkıyı tüm Sakaryalılara armağan ediyorum, sevgi ve selamlarımla’’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın