”Sakarya’mızın her bir karışına damgasını vurduk”

AK Parti ‘Birim Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan İl Başkanı Tever, “Bazen biz bile kendi başarılarımızı kendimiz dahi unutabiliyoruz. Hal böyle olunca da bazen birileri karşımıza çıkıp ‘19 yılda Sakarya’ya ne yaptınız’ diyebilecek cüreti gösterebiliyor. TÜM KADEMELER AK Parti teşkilat mensuplarının tüm kademelerinin bulunduğu buluşmaya İl Başkanı Yunus Tever’in yanı sıra AK Parti Genel […]

 ”Sakarya’mızın her bir karışına damgasını vurduk”

26.09.2021 - 12:53

Güncelleme : 26.09.2021 - 12:53

AK Parti ‘Birim Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan İl Başkanı Tever, “Bazen biz bile kendi başarılarımızı kendimiz dahi unutabiliyoruz. Hal böyle olunca da bazen birileri karşımıza çıkıp ‘19 yılda Sakarya’ya ne yaptınız’ diyebilecek cüreti gösterebiliyor.

TÜM KADEMELER

AK Parti teşkilat mensuplarının tüm kademelerinin bulunduğu buluşmaya İl Başkanı Yunus Tever’in yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, Kadın ve Gençlik Kolları İl Başkanları, İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda parti mensubu katıldı.

 ‘BİZ DE UNUTUYORUZ’

AK Parti iktidarları döneminde son 19 yılda Sakarya’ya yapılan yatırımlar hakkında bilgiler veren Tever, “Hafıza-i beşer nisyan ile maluldür’ derler. Bazen biz bile kendi başarılarımızı kendimiz dahi unutabiliyor, hatırlamakta zorluk çekebiliyoruz. Hal böyle olunca da bazen birileri karşımıza çıkıp ‘19 yılda Sakarya’ya ne yaptınız’ diyebilecek cüreti gösterebiliyor.

’42 MİLYAR TL’Yİ BULDU’

Cumhuriyet tarihinde yapılanların tamamının 5 katı, 10 katı hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan AK Parti’miz, son 19 yılda sadece Sakarya’da toplamda 42 milyar lirayı bulan bir yatırım bedelini hayata geçirmiştir. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan adalete, çevreden gençlik ve spor yatırımlarına kadar birçok farklı alanda yapılan yatırımlarla, şehrimizde gerçekleştirilen projelerle Sakarya’mızın her bir karışına damgasını vurduk” 

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın