Samsunlular Derneği Ankara’da

Samsunlular Derneği Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu. Samsunlular Derneği Ankara Turunda ilk ziyaretlerini Türkiye Büyük Millet Meclisine yaptı. Burada Samsun ve Sakarya milletvekillerini ziyaret eden Dernek heyeti milletvekillerini 5 Haziran tarihinde Poyrazlar Gölünde 3.’sü düzenlenecek olan piknik ve keşkek şölenine davet etti. Meclis yoğun olduğu için grup başkan vekillerine ulaşamayan dernek heyeti davetiyelerini danışmanlarına bırakarak […]

 Samsunlular Derneği Ankara’da

01.04.2022 - 16:21

Güncelleme : 01.04.2022 - 16:21

Samsunlular Derneği Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Samsunlular Derneği Ankara Turunda ilk ziyaretlerini Türkiye Büyük Millet Meclisine yaptı. Burada Samsun ve Sakarya milletvekillerini ziyaret eden Dernek heyeti milletvekillerini 5 Haziran tarihinde Poyrazlar Gölünde 3.’sü düzenlenecek olan piknik ve keşkek şölenine davet etti. Meclis yoğun olduğu için grup başkan vekillerine ulaşamayan dernek heyeti davetiyelerini danışmanlarına bırakarak ziyaretlerini sonlandırdı.

Dernek heyetinin bir diğer durağı ise, Ankara Samsunlu İş adamları Derneği ve Ankara Samsunlular Dernekler Federasyonu oldu. Samsunlular Derneği iadeyi ziyarette bulundu. Memleket konularının gündeme geldiği ziyarette iki dernekte plan ve projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulunarak gündemi değerlendirdiler. Ziyaret sonunda Sakarya’da yaşayan Samsunlular’ın da selamı iletildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın