SASİAD, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle Başkan Birlik mesajında ‘’Kadınların güven içinde yaşadığı ve toplumu güçlendirdiği bir iklimi hep birlikte yaratmalıyız” dedi. “Sevginin, şefkatin, fedakarlık ve sabrın simgesi olan kadınlarımız en değerli, en yüce varlıklarımızdır.’’ diyen başkan birlik, ‘’Hepimizin, […]

 SASİAD, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı

08.03.2023 - 17:21

Güncelleme : 08.03.2023 - 17:21

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle Başkan Birlik mesajında ‘’Kadınların güven içinde yaşadığı ve toplumu güçlendirdiği bir iklimi hep birlikte yaratmalıyız” dedi.

“Sevginin, şefkatin, fedakarlık ve sabrın simgesi olan kadınlarımız en değerli, en yüce varlıklarımızdır.’’ diyen başkan birlik, ‘’Hepimizin, her insanın üzerinde bir kadın emeği vardır. Hepimizin ilk öğretmeni kadınlarımızdır, annelerimizdir. Bizim kültürümüzde, medeniyetimizde, kadınlarımıza ve annelerimize özel bir önem atfedilmiştir. Kadınları güven içinde yaşadığı ve toplumu güçlendirdiği bir iklimi hep birlikte yaratmalıyız. Toplumumuzda kadınlarımız aile hayatında, toplumsal ve siyasal hayatta belirleyici bir rol üstlenmiştir. Kadınlarımızın desteklenmesi ailemizin, toplumumuzun ve milletimizin güçlenmesi demektir.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) olarak “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” dolayısı ile tüm kadınlarımıza minnet ve şükran duygularımızı sunar, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlarız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın