SASKİ yeni laboratuvar hizmet binası için ihale tamam

SASKİ tarafından hayata geçirilecek yeni laboratuvar hizmet binası için ihale tamamlandı. İhalede 4 istekli teklif sundu. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Serdivan’dan bulunan Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’nde hayata geçirilecek Laboratuvar Hizmet Binası Projesi’nin ihalesi tamamlandı. Komisyon Başkanlığı Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız’ın üstlendiği ihalede 4 istekli teklif sundu. İhalenin ardından […]

 SASKİ yeni laboratuvar hizmet binası için ihale tamam

01.11.2018 - 15:53

Güncelleme : 01.11.2018 - 15:53

SASKİ tarafından hayata geçirilecek yeni laboratuvar hizmet binası için ihale tamamlandı. İhalede 4 istekli teklif sundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Serdivan’dan bulunan Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’nde hayata geçirilecek Laboratuvar Hizmet Binası Projesi’nin ihalesi tamamlandı. Komisyon Başkanlığı Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız’ın üstlendiği ihalede 4 istekli teklif sundu. İhalenin ardından açıklamalarda bulunan Yıldız, “Vatandaşlarımızın musluklarına kaliteli ve sağlıklı içmesuyu ulaştırıyoruz. Atıksu arıtım oranları bakımından en önde gelen şehirlerden birisi konumundayız. Sürekli numuneler alarak suyun her anını kontrol ediyoruz. Mevcut laboratuvarımız gerekli akreditasyonlara ve yeterlilik belgelerine sahip. Bu proje ile laboratuvarımızı tam donanımlı ve uluslararası standartlarda bölgenin en kapsamlısı haline getireceğiz. İhale komisyonumuz isteklilerin tekliflerini değerlendirerek sonuçları kısa süre içerisinde kamuoyuna açıklayacak. Hayırlı olsun” diye konuştu.

İhaleye katılan istekliler ve sundukları teklifler şu şekilde;

Saltıkoğulları Müt. San. ve Tic. Ltd. Şti. 6.949.000,00 TL
Şahin Sevim 6.250.000,00 TL
Boen İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 7.274.000,00 TL
Elmas Yapı Müh. Ltd. Şti. 9.284.000,00 TL

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın