SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları devam ediyor

SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları gerçekleşmeye devam ediyor. SATSO 22. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Otomotiv ve Yan Sanayi sektörü temsilcilerinden oluşan 22. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. İlgili Haber Bilgi Yarışmasında ‘TÜRKİYE ŞAMPİYONU SAKARYA’ oldu Komite […]

 SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları devam ediyor

25.10.2022 - 18:40

Güncelleme : 27.10.2022 - 18:11

SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları gerçekleşmeye devam ediyor.

SATSO 22. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Otomotiv ve Yan Sanayi sektörü temsilcilerinden oluşan 22. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Bülent Yazar, Murat Can, Hüseyin Odabaş, Mustafa Murat Keskin, Bülent Yazıcı, İlhan Ak ile Mehmet Alkan iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Hüseyin Odabaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Mustafa Murat Keskin oldu.

Toplantıda, 22. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son haftası Pazartesi günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 29. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Eğitim ve Öğretim Faaliyetleri sektörü temsilcilerinden oluşan 29. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Ebru Kırtaş, Kenan Taçyıldız, Mustafa Yıldırım, Merve Hilal Coşar ile Özkan Yasin Güler iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ebru Kırtaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Merve Hilal Coşar oldu.

Toplantıda, 29. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 9. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 9. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Yakup Yılmaz, Sedat Aldemir, Samet Alaylı, Erdal Topal ile Ömer Öner iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Samet Alaylı seçilirken Başkan Yardımcısı da Ömer Öner oldu.

Toplantıda, 9. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 11. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Altın ve Mücevher Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 11. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Serhat Güney, Kamil Uzak, Ahmet Serbes, Murat Öztürk, Fahri Yeter, Tayfun Keser ile Süleyman Sarp iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Süleyman Sarp seçilirken Başkan Yardımcısı da Fahri Yeter oldu.

Toplantıda, 11. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 1. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tarım Ürünleri Üretimi ve Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 1. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Mehmet Dinler, Ali Faik Tantan, Turgay Çelik, Hacı Rüstem Pirimoğlu, Baha Kalfa ile Fahri Karakullukçu iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Mehmet Dinler seçilirken Başkan Yardımcısı da Hacı Rüstem Pirimoğlu oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 1. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 2. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Altyapı İnşaat Faaliyetleri, Maden Ocakları ve Mermerciler sektörü temsilcilerinden oluşan 2. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Yılmaz Dünya, Hasan Genç, Mehmet Akif Özkan, Hakan Tok, Eyüp Ocak ile Mehmet Kamer Yılmaz iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Eyüp Ocak seçilirken Başkan Yardımcısı da Mehmet Kamer Yılmaz oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 2. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 14. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Hırdavatçılar, Metal Ticareti ve Geri Dönüşümcüler sektörü temsilcilerinden oluşan 14. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Hasan Çakır, Ekrem Kayasan, Aydın Yılmaz, İlker Hasköylü, Semih Bayıl, Abdullah Gençdinç ile Alper Hasköylü iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Hasköylü seçilirken Başkan Yardımcısı da Semih Bayıl oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 14. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 6. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Ticaret sektörü temsilcilerinden oluşan 6. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Adnan Erdoğan, Erzat İnce, Alican Yıldırım, Kemal Türkmen, Salim Salman, Kağan Coşar ve Mürsel Pekgöz iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Kemal Türkmen seçilirken Başkan Yardımcısı da Salim Salman oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 6. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Cuma günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 31. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Bilişim ve Telekomünikasyon)sektörü temsilcilerinden oluşan 31. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Behlül Bayrak, Necmettin Kırık, Cemil Kaya, Ahmet Şehit, Enes Sevindik, İmdat Delican ve Şenol Silinmez iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İmdat Delican seçilirken Başkan Yardımcısı da Enes Sevindik oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 31. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ay olağan meclis toplantısı öncesinde Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 24. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tekstil-Brode-Konfeksiyon sektörü temsilcilerinden oluşan 24. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Tekin Baydar, Özkan Karabulut, Necmettin Koçak, Selim Albayrak ve Nagihan Aygün iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Necmettin Koçak seçilirken Başkan Yardımcısı da Selim Albayrak oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 24. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 12. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Kitap, Kırtasiye, Basım, Reklam, Medya ve Yayın Kuruluşları sektörü temsilcilerinden oluşan 12. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Zafer Bekdemir, Murat Güler, Oğuzhan Durak, Hakan Coşar, Ender Gürsoy, Ayhan Ekici ile Nurten Hasbaş iştirak etti.  

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ender Gürsoy seçilirken Başkan Yardımcısı da Hakan Coşar oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 12. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 26. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mobilya İmalatçıları ve Malzemecileri sektörü temsilcilerinden oluşan 26. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Musa Emre Tever, Sadullah Balıkçıoğlu, Levent Konakçı ile Ahmet Fazlıoğlu iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Sadullah Balıkçıoğlu seçilirken Başkan Yardımcısı da Levent Konakçı oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 26. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 33. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Makine ve Otomasyon Sistemleri Üreticileri sektörü temsilcilerinden oluşan 33. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Günay Güneş, Şenol Çalışkan, Emre Beşir, Oğuzhan Şimşek, Bora Ali Atalay ile İlker Çatalbaş iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Çatalbaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Bora Ali Atalay oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 33. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 34. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Müteahhitlik Faaliyetleri sektörü temsilcilerinden oluşan 34. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, Şükrü Kılıç, Burak Erken, Ömer Arslan, Enes Zengin, Coşar Tok ile Ahmet Haldızoğlu iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ahmet Haldızoğlu seçilirken Başkan Yardımcısı da Enes Zengin oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 34. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 13. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki İnşaat Malzemeleri Toptan ve Perakende Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 13. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına İbrahim Berat Kara, Enver Tok, Gökhan Korkmaz, Mehmet Kamil Sözduyar ile Özkan Yetim iştirak ettiler.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Özkan Yetim seçilirken Başkan Yardımcısı da İbrahim Berat Kara oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 13. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 25. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Ağaç Sanayi ve Orman Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 25. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Bilal Arabacıoğlu, Mahmut Cem Demircioğlu, İsmail Koçak, Volkan Koçak, Hasan Tahsin Dişli, Halil Boğaçayır ile Fevzi Gürsoy iştirak ettiler.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Fevzi Gürsoy seçilirken Başkan Yardımcısı da Halil Boğaçayır oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 25. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 17. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Kooperatifler, Enerji Altyapı ve Hafriyatçılar sektörü temsilcilerinden oluşan 17. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Adnan Borazancıoğlu, Nihat Baltaoğlu, Mehmet Çatalbaş, Cevdet Koç, Hikmet Bahadır ile Halil Erol iştirak ettiler.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Cevdet Koç seçilirken Başkan Yardımcısı da Halil Erol oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 17. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin aylık olağan meclis toplantısı öncesi Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 4. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Tarım ve Hayvancılık sektörü temsilcilerinden oluşan 4. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Volkan Terzioğlu, Yiğit Demir, Ahmet Bayrak, Halit Gündüz, Fatih Güreş ile Samet Kavakoğlu iştirak ettiler.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Fatih Güreş seçilirken Başkan Yardımcısı da Halit Gündüz oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 4. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin aylık olağan meclis toplantısı öncesi Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 5. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Yiyecek, İçecek ve Konaklama Hizmetleri sektörü temsilcilerinden oluşan 5. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Tiryaki, İffet Hacıeyüpoğlu, Çağatay Bağdat, Mustafa Enes Numal, Gökçe Yıldızlı ile Ceyhun Eser iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Gökçe Yıldızlı seçilirken Başkan Yardımcısı da Mustafa Enes Numal oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 5. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin aylık olağan meclis toplantısı öncesi Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 10. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Elektrik – Elektronik ve Elektromekanik Grubu sektörü temsilcilerinden oluşan 10. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Onur Kansu, Hasan Şevki, Kenan Dağ, Muhammet Lütfi Altunbudak, Kadir Beyenal, Beyza Korg ile Fatih Kuru iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Kadir Beyenal seçilirken Başkan Yardımcısı da Muhammet Lütfi Altunbudak oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 10. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın son Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 19. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Ulaşım ve Taşımacılık Grubu sektörü temsilcilerinden oluşan 19. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Suat Akın, Emrah Kadir Atan, Yalçın Can, Alper Fevzi Altay, Orhan Şeşen, Ahmet Aydınoğlu ile Yunus Emre Elbek iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Orhan Şeşen seçilirken Başkan Yardımcısı da Ahmet Aydınoğlu oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 19. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 32. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Kauçuk ve Plastik İmalat sektörü temsilcilerinden oluşan 32. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Semih Çokay, Şahin Partanaz, Çetin Kahya, Ömer Faruk Durahim, Mutlu Oğan, Abdullah Çiçek ile Sami Aktekin iştirak ettiler.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ömer Faruk Durahim seçilirken Başkan Yardımcısı da Mutlu Oğan oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 32. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın