SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları

SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları gerçekleşiyor. SATSO 8. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mobilya, Halı ve Ev Dekorasyon Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 8. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi. Komite toplantısına, Ahmet Mahmut, Süleyman Kestane, Ali Rıza Aktaş, […]

 SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları

20.10.2022 - 17:42

Güncelleme : 22.10.2022 - 14:38

SATSO Meslek Komitelerinde görev dağılımları gerçekleşiyor.

SATSO 8. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mobilya, Halı ve Ev Dekorasyon Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 8. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Ahmet Mahmut, Süleyman Kestane, Ali Rıza Aktaş, Yunus Eren, Selahattin Düzeltici iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ali Rıza Aktaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Yunus Eren oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 8. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftasının Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 15. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Sağlık, Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 15. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Ekrem Seçgin, Osman Sakar, Nihat Nama, Davut Acunman, Muhammet Yıldırım, Yıldırım Çakmak ile Emrah Toylar iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Davut Acunman seçilirken Başkan Yardımcısı da Emrah Toylar oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 15. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftasının Pazartesi günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 21. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Otomotiv ve Yedek Parça Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 21. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Taner Belge, Mustafa Buruşoğlu, Vedat Yaşlıca, Talip Kuriş, Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu, Erkan Emiroğlu ile İbrahim Akçam iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Taner Belge seçilirken Başkan Yardımcısı da Mustafa Buruşoğlu oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 21. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftasının Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 16. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Sigortacılık ve Finans sektörü temsilcilerinden oluşan 16. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Tuncay Cebeci, Ayhan Akdağcı, Zafer Yıldırım, Mutlu Eşme, Ünal Ünalan, Ali Esen ile Şerafettin Gülerce iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ünal Ünalan seçilirken Başkan Yardımcısı da Mutlu Eşme oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 16. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın olağan meclis toplantısı öncesi Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 23. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Konstrüksiyon ve Metal İşleme sektörü temsilcilerinden oluşan 23. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Gün, Hüseyin Ür, Çetin Serter, Eminhan Hepgüler, Salih Daldal ile Behlül Kayasan iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Çetin Serter seçilirken Başkan Yardımcısı da Salih Daldal oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 23. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın olağan meclis toplantısı öncesi Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 28. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Danışmanlık ve Emlak Müşavirliği sektörü temsilcilerinden oluşan 28. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, Serap Yılmaz, Ahmet Karapekmez, Hakan Genç, İrfan Atış, Fahri Ertaş ile Hatice Demir iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Hatice Demir seçilirken Başkan Yardımcısı da Fahri Ertaş oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 28. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 3. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Toptan ve Perakende Gıda sektörü temsilcilerinden oluşan 3. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Ertuğrul Öztürk, Resul Çelikarslan, Engin Tumbaz, Ayhan Özturpçu, Emre Uyar ile Mustafa Kemal Yılmaz iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ayhan Özturpçu seçilirken Başkan Yardımcısı da Resul Çelikarslan oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 3. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 18. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mühendislik ve Mimarlık Hizmetlerisektörü temsilcilerinden oluşan 18. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına İlker Ergül, Orhan Gazi Kılıçaslan, Hakan Artul, Halil Atay, Emre Yılmaz, Bora İshakoğlu ve Mehmet Nuralp Paker iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Ergül seçilirken Başkan Yardımcısı da Mehmet Nuralp Paker oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 18. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin aylık Olağan Meclis Toplantısı öncesindeki haftanın Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 20. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Enerji ve Petrol Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 20. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Ali İhsan Bakım, Fahri Eren, Berat Şirinat, Besim Kıratlı, Cemalettin Çatalbaş, Atilla Ersöz ve Onur Gündoğar iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ali İhsan Bakım seçilirken Başkan Yardımcısı da Atilla Ersöz oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 20. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

SATSO 20. Meslek Komitesinde Görev Dağılımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Enerji ve Petrol Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 20. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Ali İhsan Bakım, Fahri Eren, Berat Şirinat, Besim Kıratlı, Cemalettin Çatalbaş, Atilla Ersöz ve Onur Gündoğar iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ali İhsan Bakım seçilirken Başkan Yardımcısı da Atilla Ersöz oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 20. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftası Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın