SAYBİR Yeni Üyeleriyle Kahvaltı Programında Bir araya Geldi

Sakarya Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği (SAYBİR) kahvaltı programında yeni üyeleriyle bir araya geldi. Gelecekte yapılacak etkinliklerin de konuşulduğu kahvaltı, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.  Soprano Cafe De gerçekleşen ve Dernek kurucu başkanı Halil Müftüoğlu & Başkan yardımcısı Ayhan Akgül ev sahipliğinde gerçekleşen programda dernek üyeleri, yeni üyeler ile tanışarak yaz ayı boyunca yapılması planlanan […]

 SAYBİR Yeni Üyeleriyle Kahvaltı Programında Bir araya Geldi

21.02.2023 - 19:11

Güncelleme : 21.02.2023 - 19:11

Sakarya Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği (SAYBİR) kahvaltı programında yeni üyeleriyle bir araya geldi. Gelecekte yapılacak etkinliklerin de konuşulduğu kahvaltı, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.  Soprano Cafe De gerçekleşen ve Dernek kurucu başkanı Halil Müftüoğlu & Başkan yardımcısı Ayhan Akgül ev sahipliğinde gerçekleşen programda dernek üyeleri, yeni üyeler ile tanışarak yaz ayı boyunca yapılması planlanan etkinlikler hakkında istişarede bulundu.Ayhan Akgül Sanat Platformu kurucusu ve SAYBİR dernek başkan yardımcısı, yazar & yönetmen Ayhan Akgül, “ilerleyen dönemlerde de üye kayıtlarımız devam edecek. Birbirinden değerli sanatçı arkadaşlarımız ile kahvaltı programında bir araya geldik. Bu gün özellikle yaz dönemi boyunca gerçekleştireceğimiz şiir ve sanat etkinliklerinin değerlendirmesini yaptık. Belediyelerden programlar için tarihleri aldık, onay sürecindeyiz. Sakarya Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği ve Ayhan Akgül Sanat Platformu olarak çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Program sonrası açıklama yapan Başkan Müftüoğlu, “Bugünkü kahvaltımıza katılan arkadaşlara teşekkür ederken bu halkanın daha da genişlemesi için bütün üyelerimizin ve yeni üyelerimizin katılımları ile kocaman bir aile oluşumuna katkı sağlanması amacı ile ha gayret diyerek her zamanki gibi bugünde çok yorulan Ayhan Akgül kardeşime teşekkür ederim. Selam ve sevgilerimle hayırlı geceler mutlu ve umutlu yarınlar dilerim.” ifadeleri ile katılımcılara teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın