Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinin İlçemizde huzur ve güven ortamında geçmesi amacıyla S Kaymakamımız Bekir Dınkırcı başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci, İlçe Emniyet Müdür V. Güven Alan, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Ali Başar, Cumhuriyet Halk […]

 Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

27.02.2019 - 12:09

Güncelleme : 27.02.2019 - 12:09
31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinin İlçemizde huzur ve güven ortamında geçmesi amacıyla S Kaymakamımız Bekir Dınkırcı başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.

Toplantıya İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Yavuz Erdal Türkgenci, İlçe Emniyet Müdür V. Güven Alan, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Ali Başar, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Gökpınar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Murat Yördan, İyi Parti İlçe Başkanı Özcan Turgut, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Abdurrahman Taş, Saadet Partisi İlçe Başkanı Halil İbrahim Bingöl katıldı.

 

Toplantıda, seçimle ilgili genel esaslar ve Yüksek Seçim Kurulu’nun almış olduğu kararlar değerlendirilerek, seçimin İlçemizde güvenli ve huzurlu ortamda yapılmasının sağlanması, halkımızın huzur ve güven içerisinde oylarını kullanabilmelerini gerçekleştirmek amacıyla seçim öncesinde, seçim sırasında ve seçim sonrasında alınması gerekli tedbirler görüşüldü.

 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili alınacak tedbirlerin görüşülmesi amacıyla bir araya geldiklerini belirten Sayın Kaymakamımız, Mahalli İdareler Seçimlerinin huzur, güven, hoşgörü ve demokratik bir ortamda geçirilmesini temenni ederek 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin İlçemize ve Ülkemize hayırlı olmasını dilediler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın