Şehid Kaymakamımız Safitürk’ün Abisinden Bülent Arınç’a!

Katıldığı bir televizyon programında tutuklu HDP lideri Selahattin Demirtaş ile bir kaç kez görüştüğünü ve kitabını okuduğunu belirterek tahliye olabilir diyen,Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç’a bir tepki de Şehid Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün abisi Ali Haydar Safitürk’ten geldi. Abi Ali Haydar Safitürk sosyla medya hesabından yaptığı paylaşım ile Bülent Arınç’a sert tepki […]

 Şehid Kaymakamımız Safitürk’ün Abisinden Bülent Arınç’a!

22.11.2020 - 12:17

Güncelleme : 22.11.2020 - 12:17

Katıldığı bir televizyon programında tutuklu HDP lideri Selahattin Demirtaş ile bir kaç kez görüştüğünü ve kitabını okuduğunu belirterek tahliye olabilir diyen,Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç’a bir tepki de Şehid Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün abisi Ali Haydar Safitürk’ten geldi.

Abi Ali Haydar Safitürk sosyla medya hesabından yaptığı paylaşım ile Bülent Arınç’a sert tepki gösterdi.

Yapılan o paylaşımda;

‘Bülent efendi . . . Devir de Devranda senin…….5 nci yılında Şehit KAYMAKAM için ADALET neden tecelli etmiyor…diye sormaya gerek yok……. Demirtaşa gösterdiğin saygıyı ŞEHİTLERE gösteremiyorsun…..

bülent arınç . . . .sen Asım SAFİTÜRK ün ŞEHİT Kaymakam Muhammet Fatih SAFİTÜRK oğlunun biricik oğluşu Asım Erenin gözlerine baktınmı…..?

ŞEHİT Kaymakam Muhammet Fatih SAFİTÜRK ün de çok güzel bir kitabı var Ş Ü H E D A N I N İ Z İ N D E . . . isimli….Bu kısıtlı günlerde onada bir göz atsan . . .Terör hamiliğinden bir dakika ayrılıpta 5 yıldır binlerce kilometre yollar katedip ADALET arıyan ŞEHİT Anne Baba için neden bu insanlar ADALET Maduru Oluyorlar diye konuşsan……ve Binlerce Şehit emaneti (çocukları) bu ülkede kan ağlarken… sen ……Şehitlerin kahbe Katillerine Hangi vijdanla sahip çıkıyorsun……… ‘dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın