Şehirde Erdoğan Alarmı

Erdoğan’ın gelişiyle ilgili olarak Sakarya Valiliği ile Büyükşehir Belediyesi ayrı, AK Parti Sakarya İl Teşkilatı ise ayrı toplantılar yapıyor. Yapılan toplantıların başında ise güvenlik tedbirleri liste başında bulunuyor. ÖNCE BOLU KONGRESİ AK Parti Bolu 6. Olağan İl Kongresi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti Sakarya 6. Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere Sakarya’ya […]

 Şehirde Erdoğan Alarmı

21.02.2018 - 13:41

Güncelleme : 21.02.2018 - 13:41

Erdoğan’ın gelişiyle ilgili olarak Sakarya Valiliği ile Büyükşehir Belediyesi ayrı, AK Parti Sakarya İl Teşkilatı ise ayrı toplantılar yapıyor. Yapılan toplantıların başında ise güvenlik tedbirleri liste başında bulunuyor.

ÖNCE BOLU KONGRESİ

AK Parti Bolu 6. Olağan İl Kongresi’ne katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından AK Parti Sakarya 6. Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere Sakarya’ya gelecek. Erdoğan’ın Sakarya’ya karayolu mu, yoksa havayolu mu ile mi geleceği ise güvenlik tedbirleri nedeniyle henüz açıklanmadı.

BEYİN TAKIMI ÇALIŞIYOR

Önümüzdeki mart ayının 11’de Sakarya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişiyle ilgili olarak Sakarya Valiliği ile Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına başladı. Erdoğan’ın Sakarya’da bulunduğu süre içinde her hangi bir aksaklık olmaması için iki kurumun beyin takımları kendi açısından gerekli çalışmalarına başladı.

GÜVENLİK LİSTE BAŞI

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve üst düzey bürokratlar dün gün boyu Cumhurbaşkanı’nın gelişiyle ilgili olarak yapılacak olan çalışmalar ve tedbirlerle ilgili koordinasyon toplantısı yaptı. Yapılan toplantılar sırasında güvenlik önlemlerinin liste başı olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

AK PARTİ’DE ALARM

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı ise kendi açısından gerekli çalışmalarına günler öncesinde başladı. AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç başkanlığında kurulan komisyon üyeleri ve partinin beyin takımı kongre öncesi, sırası ve sonrasında neler yapılacağını en ince ayrıntılarına kadar değerlendiriyor.

KAYNAK

sakaryahalk.com

http://www.sakaryahalk.com/51915-erdogan-alarmi-haberi.html

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın