Şehit Ailemize Umre Ziyareti

  İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Sabahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdür V. Sayın Osman Gündüz  ve  İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli  ile birlikte  bir süre önce Kutsal Topraklardan umre ziyaretinden dönen şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk ve ailesini ziyaret ettiler. Ziyarette İlçe Müftümüz Hasan […]

 Şehit Ailemize Umre Ziyareti

10.02.2020 - 18:42

Güncelleme : 10.02.2020 - 18:42

  İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Asb.Kd.Bçvş. Sabahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdür V. Sayın Osman Gündüz  ve  İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli  ile birlikte  bir süre önce Kutsal Topraklardan umre ziyaretinden dönen şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk ve ailesini ziyaret ettiler.
Ziyarette İlçe Müftümüz Hasan Rahmi Düzenli tarafından şehitlerimizin ruhu için Kuran’ı Kerim okundu dualar edildi.
Kaymakamımız ziyarette; şehit ailelerimizin bizlere şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu, vatanımızın bekası için canlarını feda eden şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dileyerek şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olduklarını ifade ettiler.
Şehit ailemizde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın