SGM’den kadınlara yönelik atölye

Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Kur’an’dan İnciler Atölyesi’ başlıyor. Kadınlara yönelik düzenlenen atölyeye kayıtlar 12 Mart tarihine kadar online olarak gerçekleştirilecek. Atölyenin ilk ders zili 13 Mart Pazartesi günü çalacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Kur’an’dan İnciler Atölyesi’ başlıyor. Ramazan ayına yaklaşırken insanla Kur’an-ı Kerimi buluşturma, Kur’an-ı Kerim’i okuma, […]

 SGM’den kadınlara yönelik atölye

07.03.2023 - 17:42

Güncelleme : 07.03.2023 - 17:42

Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Kur’an’dan İnciler Atölyesi’ başlıyor. Kadınlara yönelik düzenlenen atölyeye kayıtlar 12 Mart tarihine kadar online olarak gerçekleştirilecek. Atölyenin ilk ders zili 13 Mart Pazartesi günü çalacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Kur’an’dan İnciler Atölyesi’ başlıyor. Ramazan ayına yaklaşırken insanla Kur’an-ı Kerimi buluşturma, Kur’an-ı Kerim’i okuma, anlama ve hayat tarzı haline getirme amacıyla tasarlanan atölye kadınlara yönelik düzenlendi. 12 Mart tarihine kadar online olarak kayıt olunabilecek atölyede ilk ders zili 13 Mart Pazartesi günü çalacak. Atölyenin eğitim programı her pazartesi 10.00-12.00 ve her Perşembe günü saat 14.00-16.00 olarak iki farklı grup olarak planlandı. Online olarak www.sakarya.bel.tr adresinden kayıt olunabilecek. Detaylı bilgi isteyenler ise 444 40 54 (3740) numaralı telefon üzerinden ulaşabilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın