”SON TARİH 1 ŞUBAT!”

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş, işverenleri ve 4(b) sigortalılarını yapılandırma avantajlarını kaçırmamaları için uyardı. Çavuş, yapılandırma avantajlarının son tarihinin 1 Şubat olduğunu hatırlattı. İl Müdürü Çavuş: “Vatandaşların yapılandırmanın avantajlarından faydalanmasını sağlamak için tüm birimlerimizle vatandaşımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Özellikle yapılandırma döneminde mesai kavramını göz önünde bulundurmadan hafta sonu da vatandaşa hizmet sunmak […]

 ”SON TARİH 1 ŞUBAT!”

26.01.2021 - 18:48

Güncelleme : 26.01.2021 - 18:49

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Erhan Çavuş, işverenleri ve 4(b) sigortalılarını yapılandırma avantajlarını kaçırmamaları için uyardı. Çavuş, yapılandırma avantajlarının son tarihinin 1 Şubat olduğunu hatırlattı.

İl Müdürü Çavuş: “Vatandaşların yapılandırmanın avantajlarından faydalanmasını sağlamak için tüm birimlerimizle vatandaşımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Özellikle yapılandırma döneminde mesai kavramını göz önünde bulundurmadan hafta sonu da vatandaşa hizmet sunmak için tüm personellerimiz büyük bir gayret gösterecektir.” dedi.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın