Tırın dorsesi alev alev yandı

Arifiye ilçemiz D-650 kara yolunda ambar yüklü tırın dorsesi alev alev yandı. Karşı şeritten gelen araçların selektörü üzerine tır sürücüsü yangını fark ederek aracı durdurdu. Tırın çekicisini kurtarmayı başaran sürücü yangına müdahale etse de büyümesine engel olamadı. Dorsenin alevlere teslim olduğu anlar saniye saniye görüntülendi. D-650 kara yolu Arifiye ilçesi Adliye Mahallesi mevkii Bilecik istikametinde […]

 Tırın dorsesi alev alev yandı

26.12.2022 - 23:24

Güncelleme : 27.12.2022 - 10:37

Arifiye ilçemiz D-650 kara yolunda ambar yüklü tırın dorsesi alev alev yandı. Karşı şeritten gelen araçların selektörü üzerine tır sürücüsü yangını fark ederek aracı durdurdu. Tırın çekicisini kurtarmayı başaran sürücü yangına müdahale etse de büyümesine engel olamadı. Dorsenin alevlere teslim olduğu anlar saniye saniye görüntülendi.


D-650 kara yolu Arifiye ilçesi Adliye Mahallesi mevkii Bilecik istikametinde Suat Taşkın idaresindeki 28 K **** plakalı tırın ambar yüklü dorsesi seyir halindeyken bir anda alev aldı. Durumu karşı yönden gelen araçların selektör yapması neticesinde fark eden Taşkın, yol kenarına çektiği tırı çekiciden ayırarak yangın tüpleriyle alevlere müdahale etmeye çalıştı. Haber verilmesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye, jandarma ve polis ekipleri sevk edildi. Jandarma ve polis ekiplerince olay yerinde güvenlik önlemleri alındı. İtfaiye ekiplerince yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangın neticesinde dorsede bulunan ayakkabı ve tekstil malzemelerinin birçoğu kullanılamaz hale geldi. Tırın dorsesinde çıkan yangın ise cep telefonu ve güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde; dorsenin yanması ile vatandaşların yardım için koştuğu anlar yer alıyor. Konuya ilişkin inceleme başlatıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın