TMSF’den Arifiye’de fabrika satışı!

1 Ağustos 2016’da Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının talebi ve Sakarya 2. Sulh Ceza Hâkimliğinin kararı ile kayyum atanan ve ardından ise Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) devredilen Özlem Çelik satışa çıkıyor. Arifiye ilçesinde bulunan ve Nexoff markası ile mobilya ve büro ekipmanları üreten Özlem Çelik, 2016’dan beri TMSF’nin elindeydi. TMSF son aldığı karar ile Özlem Çelik’in Arifye’de […]

 TMSF’den Arifiye’de fabrika satışı!

03.02.2021 - 16:59

Güncelleme : 03.02.2021 - 16:59

1 Ağustos 2016’da Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının talebi ve Sakarya 2. Sulh Ceza Hâkimliğinin kararı ile kayyum atanan ve ardından ise Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) devredilen Özlem Çelik satışa çıkıyor.

Arifiye ilçesinde bulunan ve Nexoff markası ile mobilya ve büro ekipmanları üreten Özlem Çelik, 2016’dan beri TMSF’nin elindeydi.

TMSF son aldığı karar ile Özlem Çelik’in Arifye’de Hanlı’da bulunan 5 bin 614 metrekare  alanlı, 1 Katlı Betonarme Çelik Bina ve Arsası, 3 bin 246 metrekare alanlı, 2 Katlı Betonarme İşyeri Binasını satacak. İhale ile ayrıca bu fabrikada bulunan makineler, ekipmanlar, demirbaşlar ve taşıtlar ile markalar, faydalı model ve endüstriyel tasarımlardan oluşan Özlem Çelik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’de satılacak.

Özlem Çelik için TMSF’nin belirlediği muhammen bedel ise 12,7 Milyon TL.

İhaleye 1 Mart tarihine kadar teklif verilebilecek. İhale kapalı zarf ve açık arttırma yolu ile yapılacak. 

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın