Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksini İncelediler…

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile birlikte İlçemiz Aşağı Kirazca Mahallesinde yerleşkesi bulunan Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.  Sakarya Hal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar ve Genel Müdür Yavuz Arsoy tarafından karşılanan İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya Toptan Sebze ve Meyve […]

 Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksini İncelediler…

26.02.2020 - 15:23

Güncelleme : 26.02.2020 - 15:23

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile birlikte İlçemiz Aşağı Kirazca Mahallesinde yerleşkesi bulunan Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

sdr


Sakarya Hal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar ve Genel Müdür Yavuz Arsoy tarafından karşılanan İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi. 


Sakarya Hal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Çuhadar, Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksinin 98 dönümlük alanda meyve ve sebze sektörü esnafına kazandırıldığını, hal kompleksinin içerisinde belli metrekare ölçümlerine sahip 80 adet dükkân, idari bina ve çeşitli ihtiyaç alanlarının yer aldığını, Türkiye’nin en modern hal yapılarından birisi olduğunu, hijyen ve sağlık konularına dikkat edildiğini, halin Batı Karadeniz’e ve Doğu Marmara’ya Bolu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karadeniz Ereğli ve Kocaeli İlleri müşterilerine ciddi oranda hitap ettiğini, bütün yolların kesiştiği bir noktada olmasının ve kolay ulaşım imkanlarına sahip olmasının müşteri sayısını dolayısıyla da talebi arttırdığını ifade etti.
Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksi içerisinde incelemelerde bulunan Sayın Kaymakamımız, esnaflar ile sohbet ederek hatırlarını sordu ve meyve ve sebzeleri inceleyerek esnaftan piyasa hakkında bilgiler aldı.
Toptan Sebze ve Meyve Hal Kompleksinin İlçemiz açısından bir kazanç olduğunu ifade eden Sayın Kaymakamımız, hal esnafına hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın