Trabzonlularda bayrak değişimi

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğinin 15.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Prof. Dr. Fehmi Çelebi yeni dönemde dernek başkanı seçildi. Kongreye siyasiler yoğun ilgi gösterdi. Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yönetim, Disiplin ve Yüksek İstişare Kurullarının oluştuğu genel kurula AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Pamukova […]

 Trabzonlularda bayrak değişimi

02.02.2020 - 18:11

Güncelleme : 02.02.2020 - 18:13

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğinin 15.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Prof. Dr. Fehmi Çelebi yeni dönemde dernek başkanı seçildi. Kongreye siyasiler yoğun ilgi gösterdi.

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yönetim, Disiplin ve Yüksek İstişare Kurullarının oluştuğu genel kurula AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve Serdivan İlçe başkanı İbrahim İskender, geçmiş dönem dernek başkanları ile davetliler katıldı. Divan Başkanlığını Yavuz Müftüoğlu’nun yaptığı kongrede Zeynep Öz görevi Fehmi Çelebi’ye devretti.

Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanlığına seçilen Fehmi Çelebi görevi devraldığı Zeynep Öz’e plaket vererek yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Kongrede Fehmi Çelebi yeni dönem hedeflerini açıklayan bir konuşma yaptı.

Başkan seçilen Prof. Dr. Fehmi Çelebi ise yaptığı konuşmada geçmiş dönemlerde derneğe hizmet eden, tek gayesi aldığı sorumluluğun gereği hizmet üreten, tüm başkan ve üyelere bu çabalarından dolayı teşekkür ederek; “Bir bayrak değişimi aşamasındayız. Birlikte çalıştığım sayın Zeynep başkanımın özverili ve gayretli çalışmaları oldu. Hızlı geçen bir dönemi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaşadık. Kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde, kurulduğu 1991 yılından beri her kongre döneminde hizmet yarışına tanıklık edildiğini de ifade eden Çelebi, şöyle devam etti: “Yeni dönemde görev alan arkadaşları seçmede çok zorlandım. Çünkü sayısız alternatifler içinde, 25 kişiyi belirlemek kolay bir iş değilmiş bunu gördüm. Umarım isabetli kararlar vermişimdir. Görev alamayan, bu göreve layık birçok değerli hemşerimizin olduğunu bilmenizi isterim. Derneğimizle ilgili görüşleri ve önerileri her zaman bizim için çok değerli olacaktır. Eminim bir başka bayrak değişiminde mutlaka görev alacaklardır. Arkadaşlarımızla birlikte amacımız; hizmet bayrağını üstlenip, her zaman olduğu gibi, Sakarya Trabzonlular Derneği’ni doğru temsiliyetle bir adım daha ileriye taşımaktır. Beraber, birlikte, ortak aklın hakim olduğu anlayış, bu ekibin de şiarı olacaktır. Trabzonspor olmazsa olmazımızdır. Bir o kadar da önemli olan Sakaryaspor’umuzdur. Her iki takıma da başarılar diliyorum.”.

Konuşmaların ardından üyeler yeni yönetim için oy kullandı.

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Çelebi,İlçemiz saknlerinden Merhum Ali Çelebi’nin oğlu Eski belediye başkanlarımızdan Yusuf Çelebi’nin kardeşi…

TRABZONLULAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN YÖNETİMİ ŞÖYLE;

ASİL ÜYELER

1          Fehmi Çelebi 

2          Musa Kaim    

3          Necati E. Güneş        

4          Şenel Türkmen          

5          Ömer Faruk Dilaver  

6          Yusuf Atalay 

7          Alattin Yeşilyurt       

8          Erol Özkan    

9          Hamit Çuhadar          

10        Hasan Coşkun           

11        Hasan Mert    

12        Hüseyin Akyıldız      

13        Alparslan Kartal        

14        Hasan Özer

15        İmdat Taşkın

16        Fevzi Gürsoy

17        Mustafa Gönan

18        Engin Kaba

19        Savaş B. Peker

20        İlhami Açan

21        Doğan Çatalbaş

22        Mustafa Bektaş

23        Osman Şenel

24        Semra Çelik Ahmet

25        Cemile Eyupoğlu

YEDEK ÜYELER

1          Mustafa Berk

2          Erol Likos

3          Sait Kaya

4          Cem Uzun

5          Abdullah Aslantürk

6          Hulüsi Altınsoy

7          Erkan Yıldırım

8          Ali Can Akdoğan

9          Hakkı Atalı

10        Fatih Tunbul

11        Değer Uzun

12        Ramazan Karadayı

13        Osman Çakmak

14        Mustafa Özer

15        Celal Berk

16        Hüseyiin Halil

17        Müzellef Demirci

18        Coşkun Türkmen

19        Turan Yıldırım

20        Dursun Malkoç

21        Ahmet Bakkaloğlu

22        Murat Yıldırım

23        Yusuf Aydın

24        Mustafa Yaylaoğlu

25        Özer Reisoğlu

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

            ASİL ÜYELER

1          Sabih Özkurt

2          Adem Bilgen

3          Selçuk Aydemir

4          Adem Küçük

5          Abdullah Koç

            YEDEK ÜYELER

1          Erdoğdu Öztürk

2          Fuat Koçmar

3          Hamza Küçük

4          İsmail Kocabaş

5          Hasan Akyüz

DENETLEME KURULU ÜYELERİ

            ASİL ÜYELER

1          Salim Aydın

2          Fatih Pervan

3          Fevzi Deniz

4          Mehmet Çatalbaş

5          H. Filiz Fidanoğlu

            YEDEK ÜYELER

1          Sedat Malkoç

2          Veysel Tokal

3          Mehmet Civelek

4          Hüseyin Koz

5          Muhammet Öztürk

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ

İsmail Kartal, Ahmet Gürsoy, Yavuz Müftüoğlu, Ergün Özkan, Zeki Çelebi, Erol Demircioğlu, Temel Gürdal, Yusuf Alemdar, Süleyman Kamacı, Musa Genç, İbrahim Müftüoğlu, Ali İnci, Tevfik Yıldırım, Sedat Yıldız, Tayyip Kaba, Alirıza Acartürk, İrfan Püsküllü, Eyup Tuncer, Ahmet Akyüz, Veysel Yıldırım, Mehmet Akif Çakar, Ahmet Karacan, Cengiz Aslan, Yusuf Bekircan, Mehmet İspiroğlu, İsmail Küçük, Azmi Reisoğlu, Mahmut Demirel, Murat Kefli, Hüseyin Haldızoğlu, Necdet Başoğlu, Muzaffer Kaim, İsmail Gündoğdu, Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Eyüp Kuriş, Hasan Salih Sağlam, Yunus Zor, Bünyamin Müftüoğlu, Mustafa Say, Adnan Borazancı, Hasan Bektaş, Ali Bektaş, Murat Koçak, Kamil Köse, İzzet Dönmez, Fethi Güneş, Ahmet Kemiksizoğlu, Adnan Paşaalioğlu, Lütfü Bayrak, Şeker Afyon

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın