TÜBİFED’ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu TÜBİFED Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. TÜBİFED Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık, mesajında şu ifadelere yer verdi: Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğini tüm zorluklarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin yerine getiren basın emekçilerinin bu anlamlı gününü […]

 TÜBİFED’ten 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

09.01.2023 - 19:15

Güncelleme : 09.01.2023 - 19:21

Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu TÜBİFED Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

TÜBİFED Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğini tüm zorluklarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin yerine getiren basın emekçilerinin bu anlamlı gününü tebrik ediyoruz. Demokrasimizin temel taşlarından olan basın; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Basın emekçileri ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktarırken, çözüm önerileriyle de toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olarak çok önemli bir görevi yerine getirmektedir.

Halkımızın haber alma özgürlüğüne ilkeli ve tarafsız yaklaşımlarıyla gece gündüz demeden fedakârca destek sağlayan tüm basın emekçilerinin “Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın