TÜGVA’lı Gençler Sabah Namazı’nda Buluştu!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya Lise Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında İl Yönetimi, lise ve ortaokul öğrencileri ile bir araya geldi. Tümen Camii’nde kılınan sabah namazının ardından öğrenciler ve TÜGVA yönetimi İl Temsilciliği binasında kahvaltı yaptı. TÜGVA İl Temsilcisi Murat Selim Deveci yaptığı açıklamada: “ Genç kardeşlerimize birlik ve beraberlik ruhu aşılamak, gençlerimizin camilerde daha […]

 TÜGVA’lı Gençler Sabah Namazı’nda Buluştu!

22.07.2020 - 13:07

Güncelleme : 22.07.2020 - 13:07

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya Lise Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında İl Yönetimi, lise ve ortaokul öğrencileri ile bir araya geldi.

Tümen Camii’nde kılınan sabah namazının ardından öğrenciler ve TÜGVA yönetimi İl Temsilciliği binasında kahvaltı yaptı.

TÜGVA İl Temsilcisi Murat Selim Deveci yaptığı açıklamada: “ Genç kardeşlerimize birlik ve beraberlik ruhu aşılamak, gençlerimizin camilerde daha fazla vakit geçirmesini sağlamak için bu programı düzenledik. Şehitlerimize ve ülkemizin yarınlarına dualar ettik. Sonrasında ise genç kardeşlerimizle İl Temsilciliğimizde il yönetimimiz ve Tümen Camii İmamımızın katılımıyla hep birlikte kahvaltı yaptık. Bizim için güzel ve verimli bir programdı. Sabah Namazı buluşmalarımız devam edecek” dedi. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın