TYB’nin Acı Kaybı

TYB Sakarya Şubesi üyesi, Şair Murat Beyaz 13 Eylül Pazar günü (bu sabah) geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti. Çevresinde zarif, naif ve güzel bir insan olarak tanınan ilimiz şairlerinden Murat Beyaz’ın ani vefatı büyük üzüntüye sebep oldu. TYB Sakarya Şubesi kurucu başkanı Yazar Fahri Tuna Şair Murat Beyaz’ın vefatı nedeniyle sosyal medya hesabında paylaşımda […]

 TYB’nin Acı Kaybı

13.09.2020 - 19:19

Güncelleme : 13.09.2020 - 19:19

TYB Sakarya Şubesi üyesi, Şair Murat Beyaz 13 Eylül Pazar günü (bu sabah) geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti.

Çevresinde zarif, naif ve güzel bir insan olarak tanınan ilimiz şairlerinden Murat Beyaz’ın ani vefatı büyük üzüntüye sebep oldu.

TYB Sakarya Şubesi kurucu başkanı Yazar Fahri Tuna Şair Murat Beyaz’ın vefatı nedeniyle sosyal medya hesabında paylaşımda bulundu. Şair Murat Beyaz için ‘Şiir gibi bir kalbe ve kaleme sahipti. Adapazarı ve TYB Sakarya camiası çok güzel bir evladını kaybetti.” diyen Tuna, “Murat’ımıza rabbimiz rahmet eylesin, taksiratını affeylesin. Kederli eşi Hülya Hanım’a, ‘pıstıklarım’ diye sevdiği iki güzel kızına, kardeşi Ömer Çalışır’a, TYB Sakarya camiasına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.” dedi.

Şair Murat Beyaz’ın cenazesi bugün saat 17.00’de kılınan cenaze namazının ardından Serdivan Mezarlığında toprağa verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın