Uluslararası Ödüllü Acente Cüneyt Demir Canlı Yayında Başarısını Anlatacak

65 ülke ve 165 bin sigortacı arasından Generali Sigorta’nın dünya genelindeki ilk 10 acentesi arasına giren tek Türk sigortacı olan Sakaryalı Cüneyt Demir başarısının sırrını Sigorta Ekranı programında anlatacak. YouTube kanalında sigortamedya platformu üzerinde Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak canlı yayına konuk olacak olan Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir Sigorta Ekranı programının sorularını cevaplayacak. […]

 Uluslararası Ödüllü Acente Cüneyt Demir Canlı Yayında Başarısını Anlatacak

08.06.2021 - 19:31

Güncelleme : 08.06.2021 - 19:31

65 ülke ve 165 bin sigortacı arasından Generali Sigorta’nın dünya genelindeki ilk 10 acentesi arasına giren tek Türk sigortacı olan Sakaryalı Cüneyt Demir başarısının sırrını Sigorta Ekranı programında anlatacak.

YouTube kanalında sigortamedya platformu üzerinde Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak canlı yayına konuk olacak olan Özada Sigorta Genel Müdürü Cüneyt Demir Sigorta Ekranı programının sorularını cevaplayacak.

Sigorta alanındaki başarısını Türkiye sınırları dışına taşıyan Sakaryalı sigortacı Cüneyt Demir sektör tarafından yakından takip edilen ve izleyicilerin soru ve yorumlarıyla interaktif şekilde katılım sağladığı Sigorta Ekranı programında başarısının sırrını paylaşacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın