Üzüm Hoşafı ve Kuru Ekmek ikram ettiler…

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe teşkilatı ilçe binası önünde 18 Mart Çanakkale zaferinin 107. Yılı anma günü dolayısıyla ilçe halkına üzüm hoşafı ve kuru ekmek  ikram edilerek şehitlerimizin zor şartlarda kutsal vatan için mücadelesinin  manevi duygusu yaşatıldı. Düzenlenen programa Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, il yöneticileri,ilçe başkanları, Adapazarı Belediye meclis üyesi Haluk […]

 Üzüm Hoşafı ve Kuru Ekmek  ikram ettiler…

20.03.2022 - 11:32

Güncelleme : 20.03.2022 - 11:32

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe teşkilatı ilçe binası önünde 18 Mart Çanakkale zaferinin 107. Yılı anma günü dolayısıyla ilçe halkına üzüm hoşafı ve kuru ekmek  ikram edilerek şehitlerimizin zor şartlarda kutsal vatan için mücadelesinin  manevi duygusu yaşatıldı.

Düzenlenen programa Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, il yöneticileri,ilçe başkanları, Adapazarı Belediye meclis üyesi Haluk Akbay, Ferizli Belediyesi Meclis üyesi Rüştü Yüksel, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpnar;”18 Mart 1915 kahraman Türk halkı Mustafa Kemal Paşa’nın komutasında, işgalcilere ve emperyalist güçlere geçit vermemek için, yokluk içinde yeri geldi yemek yemeyerek, yeri geldi sadece üzüm hoşafı ve kuru ekmekle karınlarını doyurarak mücadele etmişlerdir.

Kanları ve canları ile bize Çanakkale Destanı’nı armağan eden atalarımıza borcumuzu ödeyemeyiz. Kahraman şehitlerimizi ve tarihe damga vuran kurtarıcımız ANAFARTALAR KAHRAMANI Mustafa Kemal Paşa’yı minnetle şükranla anıyoruz.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın