Yeni nesil OSB’ler kuruluyor

Vali Çetin Oktay Kaldırım, SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve proje ekibiyle şehir adına yapılacak yatırımları değerlendirmek üzere bir araya geldiklerini ve yeni OSB’ler kurulması içinde çalışma yapıldığını açıkladı. Yeni nesil OSB’ler Vali Kaldırım toplantı ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı; “SATSO Başkanımız Akgün Altuğ ve proje ekibiyle birlikte Sakarya’mızın; stratejileri ve vizyonu, yeni projelerle global […]

 Yeni nesil OSB’ler kuruluyor

03.09.2020 - 13:31

Güncelleme : 03.09.2020 - 13:31

Vali Çetin Oktay Kaldırım, SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve proje ekibiyle şehir adına yapılacak yatırımları değerlendirmek üzere bir araya geldiklerini ve yeni OSB’ler kurulması içinde çalışma yapıldığını açıkladı.

Yeni nesil OSB’ler

Vali Kaldırım toplantı ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı; “SATSO Başkanımız Akgün Altuğ ve proje ekibiyle birlikte Sakarya’mızın; stratejileri ve vizyonu, yeni projelerle global ölçekte bir cazibe merkezi olması, yatırım ortamının iyileştirilmesi, çevreye duyarlı yeni nesil OSB’ler kurulması ve gastronomisini masaya yatırdık” dedi.

Güçlü ve zayıf yönler

SATSO Başkanı Akgün Altuğ’da, “Sayın Valimiz ile Sakarya Stratejik Planı üzerine toplantı gerçekleştirdik. İlimizin SWOT’U (güçlü ve zayıf yönler-iç ve dış çevreden kaynaklanan fırsat ve tehditleri saptama), stratejisi, gelecek hedefleri ve potansiyeli üzerine değerlendirmede bulunduk. Kendisinin görüşleri bizim için değerli. Stratejik Plan çalışmamızda sona yaklaşıyoruz” açıklamasını yaptı.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın