Yeni Ticaret Merkezi tanıtılacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir ekonomisine katkı sağlayacak Ticaret Merkezi’nin tanıtımı için 13 Ağustos Cuma günü bir lansman düzenleyecek. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir ekonomisine katkıda bulunmak adına ürettiği projeleri büyük bir hızla tamamlıyor. SEAH Merkez Kampüsü karşısında AKOM’un yanında yapımına başlanan Ticaret Merkezi’nin projesi, düzenlenecek lansman programıyla tanıtılacak. İlgili Haber Gazi ve Gazi Aileleri düzenlenen kahvaltı […]

 Yeni Ticaret Merkezi tanıtılacak

10.08.2021 - 21:50

Güncelleme : 11.08.2021 - 11:30

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir ekonomisine katkı sağlayacak Ticaret Merkezi’nin tanıtımı için 13 Ağustos Cuma günü bir lansman düzenleyecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir ekonomisine katkıda bulunmak adına ürettiği projeleri büyük bir hızla tamamlıyor.

SEAH Merkez Kampüsü karşısında AKOM’un yanında yapımına başlanan Ticaret Merkezi’nin projesi, düzenlenecek lansman programıyla tanıtılacak.

Lansman 13 Ağustos Cuma günü saat 16.00’da merkezin inşa edildiği SEAH Merkez binası karşısında AKOM önünde gerçekleştirilecek. AKOM’un önündeki alanda eczane ve medikal sektörü için alternatif bir mekan olacak.

Ticaret Merkezi, şehir ticaretine büyük bir katkı sunacak. İçerisinde 58 ofis, 30 dükkan olmak üzere 88 bağımsız alan bulunan bu merkez modern bir mimari ile inşa edilecek.

Projenin detayları ve görselleri, gerçekleştirilecek olan lansmanda sunulacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın