Yerel Kültür Derneğinden 15 Temmuz Mesajı

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. SYKD Başkanı Necmettin Kırık mesajında; “15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan darbe girişimi milletimize ve bu topraklara yapılan büyük bir ihanettir. Milli iradeyi hiçe sayan FETÖ’cü terör örgütü mensupları, büyük Türk milletinin cesaretini, vatanperverliğini, bağımsızlık aşkını, bayrak ve […]

 Yerel Kültür Derneğinden 15 Temmuz Mesajı

14.07.2021 - 22:52

Güncelleme : 14.07.2021 - 22:52

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SYKD Başkanı Necmettin Kırık mesajında; “15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan darbe girişimi milletimize ve bu topraklara yapılan büyük bir ihanettir. Milli iradeyi hiçe sayan FETÖ’cü terör örgütü mensupları, büyük Türk milletinin cesaretini, vatanperverliğini, bağımsızlık aşkını, bayrak ve ezan sevdasını hesaba katmamış ve hak ettikleri cevabı almışlardır. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi Türk milletinin tarihinde yeni bir kahramanlık sayfası yazmıştır. Bayrağımıza, ezanımıza, devletimizin kurumlarına, hak ve özgürlüklerimize kasteden bu alçaklar 15 Temmuz gecesi olduğu gibi ilelebet başarılı olamayacaklar, bu millete diz çöktüremeyeceklerdir. 15 Temmuz şehitlerimizi ve bu cennet vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın