YERYÜZÜ DOKTORLARI YURT ÖĞRENCİLERİNİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı,  Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi tarafından, ‘’5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’’  kapsamında konferans düzendi. KYGM Yurtları Dünya Gönüllüler Günü’nde; gönüllülüğün tanıtılması, yaygınlaştırılması, desteklenmesi, teşvik edilmesi ve böylece; bireyleri, yaşadıkları topluma karşı daha sorumlu olmaya, bir arada hareket etmeye ve gönüllü olmaya yönlendirmek için; yurt öğrencilerine bilgi ve tecrübelerin […]

 YERYÜZÜ DOKTORLARI YURT ÖĞRENCİLERİNİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

06.12.2021 - 22:35

Güncelleme : 06.12.2021 - 22:35

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı,  Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Birimi tarafından, ‘’5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’’  kapsamında konferans düzendi.

KYGM Yurtları Dünya Gönüllüler Günü’nde; gönüllülüğün tanıtılması, yaygınlaştırılması, desteklenmesi, teşvik edilmesi ve böylece; bireyleri, yaşadıkları topluma karşı daha sorumlu olmaya, bir arada hareket etmeye ve gönüllü olmaya yönlendirmek için; yurt öğrencilerine bilgi ve tecrübelerin paylaşıldığı konferans KYGM yurtlarında gerçekleşti.

Yurtların bu haftaki konukları; ‘’Yeryüzü Doktorları’’ koordinatörleri Esra Demir ve Niyazi Gökçe oldu. Rahime Sultan Yurt Müdürlüğü Konferans Salonu’nda  Esra Demir Moderatörlük yaparken, Sabahattin Zaim Yurt Müdürlüğünde Niyazi Gökçe Moderatörlük yaptı.

Konferanslarda , program sonrasında katılım sağlayan öğrencilere Yurt Müdürlükleri tarafından arasından çekiliş ile İstanbul Gezisi ve Kitap Seti hediye edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın