Yeşilay Sakarya’dan kampa davet

Yeşilay Sakarya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından düzenlenecek olan kampta, üniversite öğrencilerini “Hey Genç Yeşilaycı Kampa Hazır Mısın?” çağrısıyla, bağımlılıklarla mücadeleye davet ediyor. Tabiatın tam ortasında Bungalov evlerde kalacak gençlerin; survivor parkuru, gece kamp ateşi, paintball, okçuluk, voleybol ve futbol gibi çeşitli spor etkinlikleriyle gelişimine destek veriliyor. Kocaeli Aytepe Diriliş Kampı’nda gerçekleştirilecek olan organizasyon; kendini geliştirmek, […]

 Yeşilay Sakarya’dan kampa davet

17.02.2018 - 13:27

Güncelleme : 17.02.2018 - 13:27

Yeşilay Sakarya Şubesi Üniversite Komisyonu tarafından düzenlenecek olan kampta, üniversite öğrencilerini “Hey Genç

Yeşilaycı Kampa Hazır Mısın?” çağrısıyla, bağımlılıklarla mücadeleye davet ediyor.
Tabiatın tam ortasında Bungalov evlerde kalacak gençlerin; survivor parkuru, gece kamp ateşi, paintball, okçuluk, voleybol ve futbol gibi çeşitli spor etkinlikleriyle gelişimine destek veriliyor.

Kocaeli Aytepe Diriliş Kampı’nda gerçekleştirilecek olan organizasyon; kendini geliştirmek, daha fazla bilgiye sahip olmak, dijital çağa esir olmamak ve aynı zamanda çeşitli eğlence dolu aktivitelerle stres atmak isteyen gençlerin kontenjan dolmadan 25 Şubat 2018 son başvuru tarihine kadar başvuru yapmaları hedefleniyor.

Yaratıcı düşünme, grup çalışması yapma, yetenekleri güçlendirme konularında verilen destekler, bağımlılıklardan uzak ve doğa ile iç içe deneyimleri yakından görmeleri amaçlanıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın