“Yıkılan şehrin ayakta kalanlarıyız”

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Marmara depreminin 21. Yıldönümünde mesaj yayımladı. SABIR DİLİYORUM Başkan Kılıçaslan mesajında, “Bundan 21 yıl önce saat 03.02 de yerin altından gelen korkunç bir sesle başlayan o büyük depremin acısı hala taze. Yitirilen canlar, enkaz altında günlerce bekleyip kurtarılan insanlar ve yaşanan travmalar. 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin […]

 “Yıkılan şehrin ayakta kalanlarıyız”

16.08.2020 - 20:19

Güncelleme : 16.08.2020 - 20:19

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Marmara depreminin 21. Yıldönümünde mesaj yayımladı.

SABIR DİLİYORUM

Başkan Kılıçaslan mesajında, “Bundan 21 yıl önce saat 03.02 de yerin altından gelen korkunç bir sesle başlayan o büyük depremin acısı hala taze. Yitirilen canlar, enkaz altında günlerce bekleyip kurtarılan insanlar ve yaşanan travmalar. 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 21. yıl dönümü nedeniyle  Yaşanan felakette hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle anıyoruz. Kayıp yaşayan vatandaşlarımıza sabırlar diliyoruz.

UNUTMAYACAĞIZ

Allah böyle bir acıyı bu millete bir daha yaşatmasın.  “Deprem ülkesi” olduğumuz gerçeği unutulmamalı ve alınması gereken tedbirler bir an önce hayata geçirilmeli. Biz, yıkılan bir şehrin ayakta kalan çocuklarıyız. Unutmadık, unutmayacağız” dedi.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın