Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım!

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda salgınla mücadelenin yoğun bir şekilde sürdüğünü belirterek, Sakaryalılara seslendi. SAKARYALILARA SESLENDİ Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Vali Kaldırım paylaşımında koronavirüsle mücadelenin yoğun bir şekilde sürdüğünü belirtti. Sakaryalı vatandaşlara seslenen Vali kaldırım şu ifadelere yer verdi, “Kıymetli Sakaryalılar, […]

 Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım!

02.11.2020 - 14:09

Güncelleme : 03.11.2020 - 17:26

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda salgınla mücadelenin yoğun bir şekilde sürdüğünü belirterek, Sakaryalılara seslendi.

SAKARYALILARA SESLENDİ

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Vali Kaldırım paylaşımında koronavirüsle mücadelenin yoğun bir şekilde sürdüğünü belirtti. Sakaryalı vatandaşlara seslenen Vali kaldırım şu ifadelere yer verdi, “Kıymetli Sakaryalılar, salgınla mücadelemiz yoğun bir şekilde devam ediyor. Lütfen tedbirlere hassasiyetle uyalım; maskesiz sokağa çıkmayalım. Temizlik, mesafeye dikkat edelim. Kalabalıktan uzak duralım. Misafirliklere ara verelim. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım.” 

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın