Adapazarı Ak Gençlik Efe Kuşdili’ne emanet

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yeni dönemde Efe Kuşdili üstlenecek. Ak parti gençlik Kolları üyesi olan Efe Kuşdili Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından alınan karar ile yeni, dönemde Adapazarı Gençlik Kolları Başkanlığına getirildi. Efe Kuşdili karar sonrası yaptığı ilk açıklamasında,” Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından şahsıma AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik […]

 Adapazarı Ak Gençlik  Efe Kuşdili’ne  emanet

08.10.2020 - 18:28

Güncelleme : 08.10.2020 - 19:17

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yeni dönemde Efe Kuşdili üstlenecek.

Ak parti gençlik Kolları üyesi olan Efe Kuşdili Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından alınan karar ile yeni, dönemde Adapazarı Gençlik Kolları Başkanlığına getirildi.

Efe Kuşdili karar sonrası yaptığı ilk açıklamasında,” Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından şahsıma AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı adaylığım uygun görülmüştür. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen İl Başkanımız Sn. Yunus Tever ‘e , İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Murat Salih Başer ‘e , Adapazarı İlçe Başkanımız Sn. Erol Aydın’a , Adapazarı Belediye Başkanımız Sn.Mutlu Işıksu’ya Belediye Meclis Üyelerimize , Değerli yol arkadaşlarıma ve Destek ve dua’larını esirgemeyen tüm sevenlerimize teşekkürü borç bilirim. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde Adapazarı’mıza ve Adapazarı Gençliğine hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip etsin. Durmak Yok Yola Devam. ”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın