AK Parti Arifiye Kongreye Gidiyor

AK Parti Arifiye 5. Olağan Kongresi, 19 Eylül Cumartesi Günü Saat 11:00’da Arifiye Gölbaşı Altın Güneş Garden’da yapılacak. AK Parti Genel Merkezi, Arifiye’de İlçe Başkanı Adayı olarak Adnan Akbaş’ı belirleyerek, bir değişime gitmişti. Karar doğrultusunda Adnan Akbaş’ın kongreye tek aday olarak girmesi bekleniyor. AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; kongrenin yapılacağı Arifiye Gölbaşı […]

 AK Parti Arifiye Kongreye Gidiyor

18.09.2020 - 14:33

Güncelleme : 18.09.2020 - 14:33

AK Parti Arifiye 5. Olağan Kongresi, 19 Eylül Cumartesi Günü Saat 11:00’da Arifiye Gölbaşı Altın Güneş Garden’da yapılacak. AK Parti Genel Merkezi, Arifiye’de İlçe Başkanı Adayı olarak Adnan Akbaş’ı belirleyerek, bir değişime gitmişti. Karar doğrultusunda Adnan Akbaş’ın kongreye tek aday olarak girmesi bekleniyor.


AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; kongrenin yapılacağı Arifiye Gölbaşı Park’ı salgın koşullarına ve sosyal mesafe kurallına uygun bir şekilde düzenlendiklerini ifade eden mevcut İlçe Başkanı Ali Başar; maske, sosyal mesafe ve hijyen tedbirlerine uyacak tüm vatandaşları ve partilileri kongrede görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.


Yönetim kurulu listesinin kongre günü açıklanacağını söyleyen Arifiye İlçe Başkan Adayı Adnan Akbaş: “Düğün günümüze, kongremize sayılı günümüz kaldı. Koronavirüs salgının gölgesinde yapacağımız kongre için heyecanlı ve mutluyuz. AK Parti’de kongreler birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde gerçekleşir. AK Parti kongrelerinde, zaman zaman bir bayrak değişimi, bayrak yarışı vardır. Teşkilatımızda bayrak değişir ama hizmet aşkı, çalışma şevki ve parti sevgisi asla sona ermez. Bugüne kadar davamıza hizmet eden, emek veren, gayret gösteren ve özverili çalışmalarda tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şuanda yönetim kurulu listesi üzerinde bir çalışma yapıyoruz. AK Parti’mizin kriterlerine uygun, parti misyonunu benimseyecek, toplumun menfaatini gözeten ve partimize gönül vermiş heyecanlı, genç ve dinamik bir yönetim listesi oluşturuyoruz. Bu doğrultuda yeni yönetim kurulu çalışmamızı sürüyoruz. Cumartesi günü Gölbaşı Park’ta gerçekleştireceğimiz kongremize tüm hemşehrilerimizi davet ediyor, kongremizin şimdiden ilçemize, partimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın