Koronavirüs Kışlaçay mahallesine sıçradı!

Arifiye İlçesine bağlı Kışlaçay Mahallesinde,ilk defa görülen Covid-19  vakası nedeniyle vatandaşımız hanesinde kendini karantina altına aldı. Tüm dünyanın ardından geçen mart ayında Türkiye’de de ortaya çıkan corona virüsü salgınında şimdiye kadar hiçbir vakaya rastlanmayan Arifiye’nin Kışlaçay Mahallesinde bir kişinin corona testi pozitif çıktı. “Küresel sorunumuz olan Koronavirüs tehdinin ülkemizide etkisi altına aldığı ve Kışlaçay  Mahallemizde […]

 Koronavirüs  Kışlaçay mahallesine sıçradı!

18.09.2020 - 12:17

Güncelleme : 18.09.2020 - 12:17

Arifiye İlçesine bağlı Kışlaçay Mahallesinde,ilk defa görülen Covid-19  vakası nedeniyle vatandaşımız hanesinde kendini karantina altına aldı.

Tüm dünyanın ardından geçen mart ayında Türkiye’de de ortaya çıkan corona virüsü salgınında şimdiye kadar hiçbir vakaya rastlanmayan Arifiye’nin Kışlaçay Mahallesinde bir kişinin corona testi pozitif çıktı.

“Küresel sorunumuz olan Koronavirüs tehdinin ülkemizide etkisi altına aldığı ve Kışlaçay  Mahallemizde de bir vatandaşımızda, Covid 19 tanısı pozitif görülmüştür. 

Yaz aylarında mahallelerine gelen vatandaşlarla nüfus sayısı iki katına çıkan Kışlaçay’da  ilk vaka görüldü belirtilerin görülmesi ile test yaptır vatandaşımızın testi pozitif çıktı..

Bulunduğu yerde pozitif vaka görülmesinden sonra kendini karantina ya alan vatandaşımız belirtilerin görülmesi ile test yaptırmış ve testi pozitif çıkmıştır.Bu nedenle evde tedavisine başlanmış olup, sağlığı iyi durumda olduğu bildirildi.

İlk vaka görüldüğü Kışlaçay’da vatandaşımıza gereken tedbirler alınıp hastaneye sevki sağlanmış. Hekimler tarafından gereken hassasiyet ve uygulanan tedavilerin ardından hanesinde karantinaya alınmıştır.

Kışlaçay Medya Olarak Tüm Hastalarımıza Allah’tan Şifa Diliyoruz Vefat Edenlerinde Mekanları Cennet Olsun…

LÜTFEN”SAĞLIĞINIZ İÇİN MASKE TAKIN”

Koronavirüs’ün Mahallelerimizde Görülmeye Başlandığı Ve Virüs’ün Yayıldığı Bugünlerde Lütfen  Kendini, aileni ve sevdiklerini koru!

“Sağlık için maske takın” “Maske takmayı unutmayalım, takmayanları uyaralım”, “Önce kendimizi, sonra sevdiklerimizi koruyalım”

KOMŞU MAHALLELERDE SON DURUM!

Kışlaçay Mahallesi Ve Komşu Mahallelerinde Vaka Son Durumu ;   Nuruosmaniye- Şerefiye-Doğançay-Boğazköy-Kışlaçay-Kemaliye-Hacıköy Mahallerinde Pozitif  Vakanın Görüldüğü Gözlerden Kaçmazken Çınardibi – Kumbaşı  – Mollaköy – Semerciler Mahallelerinde Vaka Olmadığı Ve Düşük Riskli Bölgedesiniz Sonucu Yansıdığı Gözlemlendi…

Zafer Omay|kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın