Akyazı Belediye Başkanı Soykan’ın Baba Acısı!..

Akyazı Kuzuluk Orta Mahalle sakinlerinden Dursun,Ömer,Halit, Yusuf ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın babaları Ahmet Soykan 92 yaşında vefat etti.Cenazesi bugün hanesinde kılınacak cenaze namazı sonrası AKYAZI KUZULUK ŞOSE MAHALLE MEZARLIĞINA defnedilecek. Merhum Ahmet Soykan rahatsızlığı dolayısı ile uzun bir süreden beri tedavi görüyordu. Başkan Bilal Soykan babasının vefatı dolayısı ile yaptığı sosyal medya paylaşımında;” […]

 Akyazı Belediye Başkanı Soykan’ın Baba Acısı!..

03.05.2021 - 1:50

Güncelleme : 03.05.2021 - 11:07

Akyazı Kuzuluk Orta Mahalle sakinlerinden Dursun,Ömer,Halit, Yusuf ve Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın babaları Ahmet Soykan 92 yaşında vefat etti.Cenazesi bugün hanesinde kılınacak cenaze namazı sonrası AKYAZI KUZULUK ŞOSE MAHALLE MEZARLIĞINA defnedilecek.

Merhum Ahmet Soykan rahatsızlığı dolayısı ile uzun bir süreden beri tedavi görüyordu.

Başkan Bilal Soykan babasının vefatı dolayısı ile yaptığı sosyal medya paylaşımında;” Soykan ailesinin yaşayan en büyük çınarı sevgili Babamız Ahmet Soykan rahmet-i rahmana kavuşmuştur. Cenazesi gün içinde Covid tedbirlerine uygun kurallar içerisinde defnedilecektir. Bu sebeple dostlarımıza, sevenlerimize, hemşerilerimize taziye ve cenaze defin işlemlerine katılımları konusunda anlayışlı olacağımızı bildirir şahsım ve Soykan ailesi adına şükranlarımı sunarım. ”dedi.

Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın