Ali İhsan Yavuz’un testi pozitif çıktı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz yaptığı paylaşımda;’ Vücut kırgınlığı ve yüksek ateş şikayetiyle TBMM Hastanesi’ne başvurdum.Burada yapılan Covid-19 testim pozitif çıkmıştır.Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Dualarınızı bekliyor, maske, […]

 Ali İhsan Yavuz’un testi pozitif çıktı!

12.11.2020 - 16:16

Güncelleme : 12.11.2020 - 16:16

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz yaptığı paylaşımda;’ Vücut kırgınlığı ve yüksek ateş şikayetiyle TBMM Hastanesi’ne başvurdum.Burada yapılan Covid-19 testim pozitif çıkmıştır.Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Dualarınızı bekliyor, maske, mesafe,hijyen vb. kurallara uymanızı istirham ediyorum. ‘dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın