Arifiye Erzurumlular Derneğinden Gelecek Partisi İlçe Başkanlığına ziyaret

Gelecek Partisi Arifiye ilçe teşkilatı bu gün Arifiye Erzurumlular derneğini ağırladı.Dernek Başkanı Ahmet Demir ve yönetim kurulu Gelecek Partisi Arifiye ilçe teşkilatını ziyaret ettiler. Başkan Ahmet Demir,Başkan Demirkol’a ilçe Başkanlığının hayırlı olmasını dilerken,pandemi dolayısı ziyaretin biraz geciktiğini belirtti. İlçe Başkanı Metin Demirkol Erzurumlar derneğinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirterek,kendisinin de Erzurumlu olduğunu hem memleket için hemde […]

 Arifiye Erzurumlular Derneğinden Gelecek Partisi İlçe Başkanlığına ziyaret

22.01.2022 - 16:43

Güncelleme : 22.01.2022 - 16:43

Gelecek Partisi Arifiye ilçe teşkilatı bu gün Arifiye Erzurumlular derneğini ağırladı.Dernek Başkanı Ahmet Demir ve yönetim kurulu Gelecek Partisi Arifiye ilçe teşkilatını ziyaret ettiler.

Başkan Ahmet Demir,Başkan Demirkol’a ilçe Başkanlığının hayırlı olmasını dilerken,pandemi dolayısı ziyaretin biraz geciktiğini belirtti.

İlçe Başkanı Metin Demirkol Erzurumlar derneğinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirterek,kendisinin de Erzurumlu olduğunu hem memleket için hemde yaşadığımız yer olan Arifiyenin güzelleşmesi ve kalkınması için çalıştıklarını söyledi.Arifiyenin tarım ve hayvancılık ve özellikle ulaşım sorunları olduğunu belirten Demirkol, sorunları birlikte çözeceklerini belirti.

Arifiye Erzurumlar derneğinin ziyaretine,Gelecek Partisi Arifiye ilçe yönetimi ile Gelecek Partisi Sakarya il Başkanlığından Siyasi işler Başkanı Haluk İkizoğlu ,Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı Erol Kara, İl Sekreteri ve Arifiye Koordinatörü Metin Burçak’ta katılım sağladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın