Arifiye İlçemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor…

Koronavirüs salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla alınan tedbirlere uyumu denetlemek amacıyla İçişleri Bakanlığı’nın genelgelerine istinaden ülkemiz genelinde olduğu gibi 10.11 2020 tarihinde ilçemizde de koronavirüsle mücadele kapsamında denetimler yapıldı. Denetimlere İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Sağlık Müdürü […]

 Arifiye İlçemizde Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor…

10.11.2020 - 16:25

Güncelleme : 10.11.2020 - 16:25

Koronavirüs salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla alınan tedbirlere uyumu denetlemek amacıyla İçişleri Bakanlığı’nın genelgelerine istinaden ülkemiz genelinde olduğu gibi 10.11 2020 tarihinde ilçemizde de koronavirüsle mücadele kapsamında denetimler yapıldı.

Denetimlere İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kuban Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek katıldı.


Koronavirüsle mücadele için İlçemizde bulunan pazaryerinde ve işletmelerde yapılan denetimlerde; Kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulmasının salgınla mücadelede hem kendi sağlığımız hemde toplum sağlığı açısından büyük önem taşıdığı hatırlatıldı.


İlçe Kaymakamımız Dınkırcı, bu denetimlerdeki amacımızın Covid-19’la topyekün mücadele kapsamında vatandaşlarımıza rehberlik etmek, onları bilgilendirmek ve bu konudaki farkındalığı biraz daha üst seviyeye çıkarmak olduğunu ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın