Arifiye İlçemizde Kan bağışı kampanyasına katkı sağlayan vatandaşlara teşekkür…

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Kültür Merkezi önünde kurulan Kızılay Kan Bağış Merkezini İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban ile birlikte ziyaret etti. Kızılay Mobil Kan Bağış Merkezi  yetkilisi; Sakarya Kızılay Kan Bağışcısı Kazanım Uzmanı İlke Dölek’den kapsamlı bilgiler alan Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Herhangi bir çağrıya gerek olmaksızın hep ihtiyaç olabileceği bilinciyle tüm vatandaşlarımızı düzenli olarak […]

 Arifiye İlçemizde Kan bağışı kampanyasına katkı sağlayan vatandaşlara teşekkür…

25.03.2021 - 19:06

Güncelleme : 25.03.2021 - 19:06

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Kültür Merkezi önünde kurulan Kızılay Kan Bağış Merkezini İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban ile birlikte ziyaret etti.

Kızılay Mobil Kan Bağış Merkezi  yetkilisi; Sakarya Kızılay Kan Bağışcısı Kazanım Uzmanı İlke Dölek’den kapsamlı bilgiler alan Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Herhangi bir çağrıya gerek olmaksızın hep ihtiyaç olabileceği bilinciyle tüm vatandaşlarımızı düzenli olarak kan bağışına davet etti.


  Kaymakam Dnkırcı; İnsanların kan vermesi hem kendi sağlıklarını korumaları açısından faydalı hem de toplum sağlığına katkıda bulunmak açısından çok önemli olduğunu ifade ederek,Kan bağışı kampanyasına katkı sağlayan, vatandaşlara, Kızılay’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın