Arifiye Mezunlarının yıllık geleneksel buluşması gerçekleşti

Arifiye Köy Enstitüsü, Arifiye Öğretmen okulu, Arifiye Öğretmen Lisesi ve Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi mezunlarının yıllık geleneksel buluşması Arifiyede gerçekleşti. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve ardından öğretmen marşının söylenmesi ile başlayan toplantı Arifiye Öğretmen Okulları Derneği Başkan Menderes Tüfekçi hoş geldiniz konuşması yaptı. Arifiye Öğretmenokulları Derneğinin kuruluşundan bu güne kadar emekleri geçen Gül Aygün ve […]

 Arifiye Mezunlarının yıllık geleneksel buluşması gerçekleşti

05.07.2020 - 2:15

Güncelleme : 05.07.2020 - 18:38

Arifiye Köy Enstitüsü, Arifiye Öğretmen okulu, Arifiye Öğretmen Lisesi ve Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi mezunlarının yıllık geleneksel buluşması Arifiyede gerçekleşti.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve ardından öğretmen marşının söylenmesi ile başlayan toplantı Arifiye Öğretmen Okulları Derneği Başkan Menderes Tüfekçi hoş geldiniz konuşması yaptı.

Arifiye Öğretmenokulları Derneğinin kuruluşundan bu güne kadar emekleri geçen Gül Aygün ve Murat Keleşoğlu’na plaket ve çiçek takdim edildi.

Başkan İsmail Karakullukçu’nun yoğun programı dolayıısı ile katılamadığı programa Belediye Başkan yardımcısı Lütfü Tansı katıldı.,

Emekli öğretmen Kenan Certel eşliğinde topluca öğretmen marşını okuyan Arifiye mezunları,Karabey Aydoğan’ın Köy Enstitülerinde müzik ve sanat konulu sunumunu dinlediler.

 Arifiye Öğretmen Okulları Derneğince organize edilen yıllık geleneksel buluşmaya Sakarya, İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Yalova illerinden okul mezunları katıldı.

 Tamamen Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde alınan tedbirlerde dolayı okul ziyareti yapılmazken, yapılan toplantıya bu yıl katılım az oldu.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun ikramı olan öğlen yemeğinde Arifiye Kuğulu Park’ta İlçemizin Meşhur Damak Tadı Köfteci Sabri Ustanın nefis köftelerini tadına varan Arifiye Mezunları,Arifiye Mezunu Başkan Karakullukçu’ya teşekkür ettiler.

 Mezunlar öğle yemeği ikramının ardından gelecek yıl tekrar buluşmak üzere birbirlerine veda ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın