Arifiye Mezunu Nihat Bülbül Koronaya yenildi!..

Arifiye Öğretmen Lisesi 1980 yılı Mezunu Nihat Bülbül(56) sevenlerini üzdü.Uzun bir süreden beri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık 10 gündür yoğun bakımda olan ve Covid-19 tedavisi gören Nihat Bülbül bu sabah hayata veda etti. Arifiye Mezunlarının buluşmalarına katılmaya özen gösteren güler yüzlü ağabeylerininn vefatı Arifiye Mezunlarını da üzdü. Merhum Nihat Bülbül İlim ve Hikmet […]

 Arifiye Mezunu Nihat Bülbül Koronaya yenildi!..

02.01.2021 - 12:43

Güncelleme : 02.01.2021 - 12:57

Arifiye Öğretmen Lisesi 1980 yılı Mezunu Nihat Bülbül(56) sevenlerini üzdü.Uzun bir süreden beri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık 10 gündür yoğun bakımda olan ve Covid-19 tedavisi gören Nihat Bülbül bu sabah hayata veda etti.

Arifiye Mezunlarının buluşmalarına katılmaya özen gösteren güler yüzlü ağabeylerininn vefatı Arifiye Mezunlarını da üzdü.

Merhum Nihat Bülbül İlim ve Hikmet Kültür Eğitim Dayanışma Vakfı Başkanlığını yürütürken,İlim Yayma Cemiyeti yönetim kurulu üyesiydi.

Erenler ilçesinde ikamet eden evli ve 3 çocuk babası Nihat Bülbül’ün vefatı büyük üzüntüye sebep oldu.

Cenazesi bugün saat 14.00’da kısıtlama şartlarında hanesinde kılınacak cenaze namazından sonra SERDİVAN MERKEZ MEZARLIĞINA defnedilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın