BALKAN OPTİK Hizmete Açıldı

ARSİADER Üyesi olan BALKAN OPTİK İşletmesi düzenlenen program ile Aşağı Kirazca Mahallesi, Sağlık Caddesi Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi hastanesi yanında hizmete açıldı.Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da açılış programına katılarak yaptığı konuşma ile işletmenin ilçemize hayırlı olmasını diledi. İşletme sahibi Erdinç BALKAN’da açılışa katılan herkese teşekkür etti. Açılış programanına Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Adapazarı Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Rıdvan […]

 BALKAN OPTİK Hizmete Açıldı

06.11.2022 - 15:21

Güncelleme : 06.11.2022 - 15:21

ARSİADER Üyesi olan BALKAN OPTİK İşletmesi düzenlenen program ile Aşağı Kirazca Mahallesi, Sağlık Caddesi Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi hastanesi yanında hizmete açıldı.Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’da açılış programına katılarak yaptığı konuşma ile işletmenin ilçemize hayırlı olmasını diledi. İşletme sahibi Erdinç BALKAN’da açılışa katılan herkese teşekkür etti.

Açılış programanına Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,Adapazarı Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer,MHP Arifiye İlçe Başkanı İbrahim Sert,ARsiader başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın