Başkan YETER; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter yayınladığı mesaj ile ”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü” kutladı. Yayınlanan o kutlama mesajı; Yaşadığımız sosyal, kültürel, İletişim çağının ve hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde demokrasinin vazgeçilmez bir gereği ve teminatı olan çok sesli basının değerli mensuplarının 10 Ocak ÇALIŞAN GAZETECİLER Günü’nü en […]

 Başkan YETER; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

09.01.2021 - 23:29

Güncelleme : 09.01.2021 - 23:29

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter yayınladığı mesaj ile ”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü” kutladı.

Yayınlanan o kutlama mesajı;

Yaşadığımız sosyal, kültürel, İletişim çağının ve hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde demokrasinin vazgeçilmez bir gereği ve teminatı olan çok sesli basının değerli mensuplarının 10 Ocak ÇALIŞAN GAZETECİLER Günü’nü en samimi duygularımla kutluyorum.

Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına gece gündüz demeden zor şartlar altında fedakârca görev yapan gazetecilerin, objektif bir bakış açısıyla ortaya koyduğu haberlerin, demokrasimizin güçlenmesinde, birlik ve beraberliğimizin korunmasında, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir payı bulunmaktadır.

İlimizin, sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması adına büyük ölçüde katkı sunan değerli basın emekçilerimize, yaklaşık 10 aydır tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve ilimizi de etkileyen koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlerin halkımıza hızlı bir şekilde duyurulması ve bilgi kirliliğinin önüne geçilmesi noktasında ilk andan itibaren göstermiş oldukları üstün gayretleri dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum.

Salgın dolayısıyla bu özel günde kıymetli basın mensuplarımızla bir araya gelemesek de, vaka sayılarının kontrol altına alınmasıyla kısa bir süre sonra güzel günlerde yeniden buluşabileceğimiz umuduyla, ülkemizin ve ilimizin her köşesinde özveri ile görevlerini sürdürmeye çalışan değerli basınımızın daha güzel şartlarda halkımızı bilgilendirmesi adına 2021 yılının umut verici olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin gören gözü, işiten kulağı olan basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği ARSİADER Yönetimi ve Üyeleri adına Başk. Fatih Fahri YETER

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın