Başkanı kongre seçer ben destek veririm!

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çaykur Yönetim Kurulu toplantısı için bulunduğu Rize’den Sakaryaspor kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sakaryaspor’u çok sevdiğini ve baştan beri elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını belirten Başkan Ekrem Yüce “Bu süreçte ben, bana ulaşan ve adaylık düşünen herkesle görüştüm. Onlara söylediğim şudur. Kendinize ve ekibinize güveniyorsanız yolunuz açık olsun. Er meydanı […]

 Başkanı kongre seçer ben destek veririm!

16.08.2020 - 18:45

Güncelleme : 16.08.2020 - 18:45

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çaykur Yönetim Kurulu toplantısı için bulunduğu Rize’den Sakaryaspor kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor’u çok sevdiğini ve baştan beri elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını belirten Başkan Ekrem Yüce “Bu süreçte ben, bana ulaşan ve adaylık düşünen herkesle görüştüm. Onlara söylediğim şudur. Kendinize ve ekibinize güveniyorsanız yolunuz açık olsun. Er meydanı kongre salonudur. Seçilin, biz elimizden gelen desteği veririz. Ben bunu herkese söylüyorum. Bundan sonra adaylık düşünen varsa da aynı sözü tekraren söylüyorum. Benim Sakaryaspor’a başkan seçme yetkim de yok, haddim de yok. Sakaryaspor’un başkanını Sakaryaspor kongresi seçer. Başkan adayları listelerini yaparlar. Kongre delegeleri de tercihini yapar. Biz sonrasında elimizden bir şey gelirse destek oluruz. Kısaca söylemek gerekirse kimseye görev vermedim” dedi.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın