Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanları toplantısı yapıldı.

BBP İl Başkanı ve İş İnsanı Cengiz Bayar’ın başkanlığındaki İlçe Başkanları toplantısı Akyazı İlçe Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşti.  İlçe Başkanı Naim Yolcu’nun yönetimi adına ev sahipliğinde yapılan toplantıda ilçelerde yapılacak seçim çalışmalarına yönelik istişareler yapıldı. İlçe Başkanları, toplantıda Malatya’da yapılacak Mitinglere katılma kararı aldı. İl Başkanı Cengiz Bayar; “Bu gün burada ikinci İlçe Başkanları toplantımızı […]

 Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanları toplantısı yapıldı.

07.11.2022 - 17:09

Güncelleme : 07.11.2022 - 17:09

BBP İl Başkanı ve İş İnsanı Cengiz Bayar’ın başkanlığındaki İlçe Başkanları toplantısı Akyazı İlçe Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşti.  İlçe Başkanı Naim Yolcu’nun yönetimi adına ev sahipliğinde yapılan toplantıda ilçelerde yapılacak seçim çalışmalarına yönelik istişareler yapıldı. İlçe Başkanları, toplantıda Malatya’da yapılacak Mitinglere katılma kararı aldı.

İl Başkanı Cengiz Bayar; “Bu gün burada ikinci İlçe Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. İlki Malatya’da yapılacak mitinglere İl ve İlçe yönetimi olarak katılma kararı aldık. Bilindiği üzere seçimlere az kaldı. BBP olarak Cumhur İttifakı olarak şehrimizdeki çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde sürdürmeye devam edeceğiz. Partimiz İl ve ülke genelinde oy ve üye sayılarını arttırmaya devam edecek. Bu yöndeki çalışmalarımız tüm hızı ile sürmekte” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın