Cimnastikçilerimiz Yarı Finalde

Sakarya İl Karması erkeklerde 4. ,  kızlarda 5. olarak bir üst tura yükseldi. 10 kız, 6 erkek takım     Anadolu Yıldızlar Ligi (AnaLig) Cimnastik Marmara Grubu müsabakaları Sakarya’da 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Necmi Uztürk Spor Salonunda yapıldı. İlgili Haber Bakan Yardımcısı Dönmez Tek Durak Hizmet Binalarını İnceledi    Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Marmara Grubu müsabakaları […]

 Cimnastikçilerimiz Yarı Finalde

17.02.2020 - 15:30

Güncelleme : 17.02.2020 - 15:30

Sakarya İl Karması erkeklerde 4. ,  kızlarda 5. olarak bir üst tura yükseldi.

10 kız, 6 erkek takım

    Anadolu Yıldızlar Ligi (AnaLig) Cimnastik Marmara Grubu müsabakaları Sakarya’da 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Necmi Uztürk Spor Salonunda yapıldı.

   Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Marmara Grubu müsabakaları Sakarya’da 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Necmi Uztürk Spor Salonunda salonunda gerçekleştirilmiş olup, Müsabakalara 10 Kız takımı (50 sporcu), 6 Erkek takımı (28 sporcu) olmak üzere toplam 78 sporcu katıldı.

Erkekler

İlk gün müsabakalarında Erkeklerde Egemen Meşe, Salih Erdem Gürsoy, Çağın Alp İrdem, Ege Karaman’dan oluşan Sakarya Cimnastik Erkek İl Karmasının yanı sıra , Balıkesir, Bursa, İstanbul Anadolu, Kocaeli ve Yalova İl Karması Erkek takımı Artistik erkekler dalında başarı aradı.

Kızlar

   16 Şubat 2020 Pazar günü ise Kızlarda Elif Berra Ürkmez, Zeynep Beren Özel, Ayşe Duru Taşcan, Nisanur Şimşek, Öykü Nisa Yılmaz’dan oluşan Sakarya Cimnastik Kız İl Karmasının yanı sıra Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul Anadolu, Kırklareli, Kocaeli, Yalova ve İstanbul Anadolu İl Karması kız takımları mücadele etti.

Ödül Verdiler

   Müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara ödüllerini Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Aka, Sakarya GSİM AnaLig Sakarya Sorumlusu Özge Bağlam, Antrenör ve hakemler takdim ettiler.

Bursa’ya Gidecekler

   Erkeklerde Bursa 1., Kocali 2.,  Balıkesir 3., Sakarya 4. Yalova 5. olurken, kızlarda ise İstanbul Avrupa 1., İstanbul Avrupa 2., Bursa 3., Kocaeli 4., Sakarya 5. Kırklareli 6. Olarak 28-29 Mart  2020 Tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olan AnaLig Cimnastik Yarı Final Grup müsabakalarına katılmayı hak kazandılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın