Demir ve yönetimine ilçe ilçe destekler artıyor

Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkan Adayı Mehmet Demir ve yönetimi ziyaretlere devam ediyor. Demir ve yönetiminin bu seferki durağı Ferizli İlçesi oldu. Başkan Adayı Demir ve güçlü yönetimi Ferizli Pazar Yerine yaptıkları gezi sonrası Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti.   Ferizli Belediye Başkanının ziyaret edildiği program Ferizli Pazar Yerinin gezilmesi ile başladı. […]

 Demir ve yönetimine ilçe ilçe destekler artıyor

05.01.2022 - 1:48

Güncelleme : 05.01.2022 - 1:48

Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkan Adayı Mehmet Demir ve yönetimi ziyaretlere devam ediyor. Demir ve yönetiminin bu seferki durağı Ferizli İlçesi oldu. Başkan Adayı Demir ve güçlü yönetimi Ferizli Pazar Yerine yaptıkları gezi sonrası Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti.

  Ferizli Belediye Başkanının ziyaret edildiği program Ferizli Pazar Yerinin gezilmesi ile başladı. Başkan Demir ve yönetimi Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya yaptıkları ziyarette, Başkan Gündoğdu’dan destek aldı. Pazar yerlerinin sıkıntılarının ve problemlerinin istişare edildiği ziyarette, Başkan Gündoğdu, Ferizli İlçesinde yapımına başlanan yeni Kapalı Pazar Yeri projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Demir vaatleri arasında yer alan ‘Kapalı Pazar Yeri alanlarına sosyal alanlar eklettireceğim’ maddesini dile getirerek, yapılacak pazar yerinde; esnaf ve vatandaş için ne gibi sosyal alanlar var ? sosyal alan yapılacak mı ? Sorusunu sordu. Başkan Gündoğdu, mescit ve tuvalet alanları olacağını belirtti. Gündoğdu, ziyaret sonrası Mehmet Demir ve yönetimine, ‘’çıktığınız bu yolda tebrik ederim, başarılar dilerim’’ diyerek güzel temennilerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın