Depremzedeler için  erzak yardım paketlerini SATSO’ya ulaştırabilirsiniz

Sakarya İş Dünyası, afetin dokuzuncu gününde de yardımları ulaştırmaya devam ediyor. Afet Bölgesindeki yetkililerle iletişim halinde yürütülen yardım faaliyetleri çerçevesinde bölgenin ihtiyaçları, Sakarya iş dünyası ve Sakarya halkının destekleriyle SATSO tarafından günlük olarak bölgeye gönderiliyor. Bu doğrultuda çalışmalar kapsamında Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman illerinde 17-18 Şubat (Cuma cumartesi) tarihlerinde bizzat dağıtımı yapılacak kolilenmiş erzak paketlere […]

 Depremzedeler için  erzak yardım paketlerini SATSO’ya ulaştırabilirsiniz

14.02.2023 - 15:12

Güncelleme : 14.02.2023 - 15:12

Sakarya İş Dünyası, afetin dokuzuncu gününde de yardımları ulaştırmaya devam ediyor.

Afet Bölgesindeki yetkililerle iletişim halinde yürütülen yardım faaliyetleri çerçevesinde bölgenin ihtiyaçları, Sakarya iş dünyası ve Sakarya halkının destekleriyle SATSO tarafından günlük olarak bölgeye gönderiliyor.

Bu doğrultuda çalışmalar kapsamında Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman illerinde 17-18 Şubat (Cuma cumartesi) tarihlerinde bizzat dağıtımı yapılacak kolilenmiş erzak paketlere ihtiyaç duyulmaktadır.

 Sakarya halkı, SATSO üyeleri ve iş dünyası temsilcileri; kuru bakliyat, un, şeker, tuz, makarna, çorbalık, kahvaltılık, salça yağ gibi temel gıda ürünlerinden oluşan yardım kolilerini SATSO’ya ulaştırabilirler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın